Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Lietuvos Rytas – Avtodor İddaa Tahmini 13.09.19

Lietuvos Rytas – Avtodor İddaa Tahmini 13.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Lietuvos Rytas Cuma saat 17:30’da Avtodor ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise Avtodor lehine 11.5 handikap belirlemiş.

Eurocup’da temsilcimiz Tofaş ile birlikte mücadele edecek olan Rytas, aynı zamanda Litvanya millit takımını da çalıştıran koç Adomatisi’in yönetiminde devam ediyor. Kadrolarına eski İBB’li Tu Holloway’i, Francisco Cruz’u, Cameron Bairstow’u kattılar. Bendzius, Girdziunas, Butkevicius, Echodas ve Kairys’i de ellerinde tuttular, haliyle geniş diyebileceğimiz bir kadroları var.

Avtodor bu sezon heyecan verici bir kadro kurdu koç Pashutin yönetiminde. Orlando Johnson, Tobin Carberry, Markel Starks, Isaiah Hicks, Rayvonte Rice, Mouhammadou Jaiteh ve Elgin Cook’u kadrolarına kattılar. Dar bir rotasyonları olsa da çok yetenekli oyuncuları var ve bu sezon çok can yakabileceklerini düşünüyorum. Özellikle Starks ve Cook’u yakından takip edeceğim.

Rytas elbette daha geniş bir kadroya sahip ancak yetenek anlamında Avtodor’un onlardan geri kalır bir yanı olmadığını düşünüyorum. İki takım da sezona ağırlıklı olarak yeni isimlerle başlıyorlar ve bu da özellikle savunmadaki adaptasyon süreçlerini uzatacaktır. Sahadaki yetenekli oyuncuların çokluğu ve bir tarafta Holloway bir tarafta Starks’ın varlığı ile bizleri yüksek tempo ve bol skorun beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (170.5) – 1.76
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Legia Warsaw – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 13.10.19

Polonya Ligi 3.hafta mücadelesinde Legia Warsaw Pazar saat 20.00’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa misafir …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.