Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Ligin Yeni Takımı Koç Değişikliğine Gidebilir

Ligin Yeni Takımı Koç Değişikliğine Gidebilir

Eskişehir Basket‘in Türkiye Basketbol Süper Ligi’nden çekilmesi bir çok taşın da yerinden oynamasına neden oldu. Bu sayede TBL 3.sü olarak BSL’ye çıkma hakkı kazanan Bahçehir Koleji‘nde de bu nedenle hareketli saatler yaşanıyor.

Kadrosunu çok erken oluşturan ve 10 oyuncusunu da açıklayan İstanbul kulübü, hem oyuncuların bazılarının kontratından çıkarak yeni hamleler yapacak hem de koç Dedas’ın koltuğunda da değişiklik yapmaya hazırlanıyorlar. Yunan koçun yerine düşünülen isim ise halihazırda Beşiktaş ile kontratı olmasına rağmen geçtiğimiz günlerde yönetimle ciddi bir görüş ayrılığına düşen koç Ufuk Sarıca.

Koç Sarıca ve Beşiktaş yönetimi arasında yaşanan bu sorunun ayrılığa kadar gideceği ve Bahçeşehir Koleji’nin de koç Sarıca’nın cevabını beklediği gelen haberler arasında.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Pınar Karşıyaka – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 11.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 6.hafta mücadelesinde Pınar Karşıyaka Pazar saat 17:30’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir