Anasayfa / Dijon / Limoges – Dijon İddaa Tahmini 24.05.22

Limoges – Dijon İddaa Tahmini 24.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A play-off serisi ilk maçında Limoges Salı günü saat 21:00’da Dijon ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Limoges normal sezonu hedeflerinin üstünde, 4. sırada tamamlayarak play-off’a ev sahibi avantajı ile girmeyi başarmış bir ekip. Evlerindeki son 2 maçlarını üst üste kaybederek normal sezonu kapattılar ama bu mağlubiyetlerin 2 Euroleague takımı Monaco ve Asvel karşısında geldiğini ki Monaco’ya son nefeste, sadece 1 sayı farkla kaybettiklerini de belirtelim. Ayrıca play-off öncesi kadroyu Frankamp ile güçlendirdiler, bu maçta forma giymesi bekleniyor. 

Koç Markovic yönetimindeki Dijon ise sezonu 5. sırada bitirdi ve play-off biletini kaparken saha avantajını elde edememiş oldu. Normal sezonun genelinde gördüğümüz üzere deplasman karneleri iyi durumda değil ki son 3 deplasman maçlarında Nanterre’i yenerken alt sıra ekiplerinden Paris’e 4 ve denk rakiplerinden Le Mans’a ise tam 28 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Hezimete uğradıkları o sezonun kapanış maçında Carrington 12 sayı, 3 ribaund, Gomez 12 sayı ve Ware 10 sayı, 6 ribaund ile ayakta kalabilen yegane isimler olmuşlardı.

İki takım arasında bir denklik olduğunu zaten normal sezon boyunca gördük ve bu sıralamalarına da yansıdır, 4 ve 5. sıradan play-off’a katılıyorlarlar. Bu denkliği bozacak önemli etkenlerden biri Limoges’un saha avantajı ve yaptığı Frankamp takviyesi olacak. Bu artılarla beraber ilk maçta taraftarlarının önünde sürprize izin vermeyeceklerini, saha avantajlarını koruyacaklarını ve düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …