Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – Le Portel İddaa Tahmini 09.10.21

Limoges – Le Portel İddaa Tahmini 09.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 3. hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Limoges sezona istediği gibi başlangıç yapamadı. Önce deplasmanda denk rakibi Nanterre’e son topa kadar dirense de 1 sayı farkla yenildi, sonra güçlü rakibi Bourg karşısında kendi sahasında oynamasına rağmen 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadı. Bu 2 maçta takımın öne çıkan isimler Lang (20.5 sayı), Demonte Harper (14.0 sayı), Paumier (11.0 sayı) ve Massinburg (9.5 sayı, 6.5 ribaund, 4.5 asist) olmuşlardı. Özellikle son maçta sadece 54 sayıda kalmalaları canları sıkmıştı, bir reaksiyona ihtiyaçları var iki mağlubiyetten sonra.

Le Portel ise bu sezon geçen sezonun aksine öyle kolay lokma olmayacağını gösterdi. Evinde Orleans’ı tam 17 sayı farkla yenerek başladılar sezona. Ancak sonrasında yine içerde güçlü rakipleri Asvel karşısında hiç varlık gösteremediler ve tam 25 sayı farkla dağıldılar. Bu 2 maçta ciddi anlamda öne çıkan isim ya da isimler olmadı. McClellan (12.5 sayı), Ngouma (12.0 sayı, 5.5 asist) ve Olujobi (11.0 sayı) takımlarını özellikle hücum performansları ile ayakta tutmaya çalışan isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında ciddi farklar olduğu bir gerçek. Evet Le Portel geçen sezonki kadar kötü bir takım değil, daha dirençli oynayabileceklerini Orleans karşısında gösterdiler. Ama deplasmanda oynayacak olmaları ve Limoges’u evinde kaybettiği Bourg maçının hemen ardından bir reaksiyon gösterme potansiyeli bu maçta onları zorlayacaktır. Ev sahibinin skorer Lang, tecrübeli Harper ve çok yönlü Massinburg ile bu maçta hata yapmayacağını, kendi sikletinde olmayan Le Portel’i handikapı da aşarak sorunsuz yenebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.55
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …