Güncel
Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Limoges – Pau Orthez İddaa Tahmini 06.02.21

Limoges – Pau Orthez İddaa Tahmini 06.02.21

Fransa Jeep Elite Pro A 7. hafta erteleme maçında Limoges Cumartesi saat 23:00’da Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Limoges, Şampiyonlar Ligi’nden elendikten sonra artık sadece lige konsantre durumda ki burada da hedeften uzaklaşmaya başladılar, 8 maçtan 4 tanesini kazanabildiler ve halihazırda play-off resminin 1 adım gerisindeler. Hanelerine artı olarak yazabileceğimi konu ise kupa ve BCL’de oynadıkları son 2 iç saha maçlarını kazanmış olmaları; Le Havre’ı tam 30 sayı farkla ve Jerusalem’i de 5 sayı farkla geçmişlerdi. Lang, Boutsiele ve Invernizzi üçlüsü bu galibiyetin ana faktörleriydi.

Orthez ise ligin vasat ekiplerinden biri, 10 maçtan 7 tanesini kaybettiler ki bunların 6 tanesini seri halinde geldi; 7 Kasım’dan bu yana kazanmayı unutmuş durumdalar. Aynı şekilde evden uzakta da oynadıkları son 4 maçı üst üste kaybettiler. Son ikisinde Orleans’dan 10 ve Strasbourg’dan tam 23 sayı fark yediklerini görmüştük. 30 Ocak’ta oynadıkları son maçta ise evlerinde oynamalarına rağmen Reims’e 11 sayı farkla yenilmişlerdi.

BCL’den elenen ve artık sadece Pro A’ya konsantre olan Limoges, play-off yarışında iddialı bir noktaya gelebilmek için artık özellikle kendi sahasında hata yapmamalı. Karşılarındaki rakip de ligin kötü ekiplerinden biri, evden uzakta 4 maçtır kazanamayan bir ekip. Dolayısıyla Limoges’un Boutsiele, Invernizzi, Lang gibi kaliteli skor opsiyonlarını devreye sokup verimli kullanarak kendi sahasında oynamanın avantajını kullanacağını, düşük handikapı da geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.48
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

TD Systems Baskonia – Fuenlabrada İddaa Tahmini 28.02.21

İspanya Liga Endesa 24. hafta mücadelesinde TD Systems Baskonia Pazar saat 22:00’da Fuenlabrada ile karşılacak. …