Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – Roanne İddaa Tahmini 10.05.23

Limoges – Roanne İddaa Tahmini 10.05.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Limoges Çarşamba günü saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın limitini 83.5 olarak açıklamışlar.

Limoges ligin vasat ekiplerinden birisi bu sezon. Play-off şanslarının sona ermesi ve ligde kalmayı garantilemelerinin ardından iyice rahatladılar, bu da savunmada ciddi sıkıntılar çekip üst üste farklı yenilmeleri ile sonuçlanmıştı. Son 3 maçlarına baktığımızda içerde dışarıda farketmek sizin rakipleri durduramamışlardı. Sırasıyla içerde Blois’dan 98, yine içerde Strasbourg’dan 93 ve deplasnanda Asvel’den tam 103 sayı yemişlerdi. 

Roanne ise az da olsa play-off şansını matematiksel olarak halen sürdüren ekiplerden birisi. Evet son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ama buna rağmen 14 galibiyetleri var ve bir maç eksikleri ile play-off potasından 2 galibiyet uzaktalar. Kalan 2 maçlarını kazanıp rakiplerin hata yapmalarını bekleyecekler. Bunun yanında son 5 deplasman maçlarından 3 tanesinde hücumda etkili olmuşlardı, sırasıyla 85, 101 ve 107 sayı izletmişlerdi bizlere.  

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok. Son dönemde de formsuzlar ama buna rağmen Roanne’ın halen play-off şansı olması motivasyonun daha fazla olmasını gerektiriyor. Son maçlarda artık havlu atmış ve özellikle savunmada çok yumuşak kalmış bir Limoges karşısında deplasmanda da olsalar March, Drell, Moody, Gant gibi silahlarla üretimde sorun yaşamayacaklarını, 85 sayıları çıkabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.54
intobet Oranı: Deplasman ÜST (83.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …