Anasayfa / Broncos / Llaneros – Broncos İddaa Tahmini 10.08.22

Llaneros – Broncos İddaa Tahmini 10.08.22

Venezüela Ligi Batı grubu mücadelesinde Llaneros Çarşamba günü saat 02:00’da Broncos ile karşılaşacak. Betroad ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Llaneros 13 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırdı ve grubun zayıf takımlarından biri. Nitekim 5 maçtır da galibiyetl tanışamıyorlar zaten. Son 3 maçlarının tamamını deplasmanda oynamışlardı ve sırasıyla Trotamundos’a 7, bu maçtaki rakipleri Broncos’a 9 ve son olarak da Guaira’ya uzatma sonunda 6 sayı farkla yenilmişlerdi. 111 sayı üretip iyi direndikleri o maçta Thomas 29 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile takıma liderlik etmişti.

Broncos ise grubun iddialı takımlarından biri, 12 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve son 2 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. İki maçlık mini serilerinde önce bu maçtaki rakiplerini konuk etmişler ve 9 sayı farkla kazanmışlar, sonra da denk rakilerinden Trotamundos’u uzatma sonunda 75-71 ile yenmeyi bilmişlerdi. O maçta Abdul-Aleem 27 sayı, 3 ribaund ve Sojo 17 sayı, 9 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Puan tablosuna baktığımızda zaten iki takım arasındaki farkları net olarak görebiliyoruz. Bunun dışında Llaneros’un son 5 maçının tamamını kaybetmiş olması da bizlere ne kadar formsuz olduklarını gösteriyor zaten. Bu maçta da evlerinde olmalarına rağmen Abdul-Aleem ve Sojo gibi etkili silahları bulunan güçlü rakipleri Broncos karşısında yine direnemeyeceklerini, kaybederken handikapta kalamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …