Anasayfa / Caceres / Lleida – Caceres İddaa Tahmini 10.06.22

Lleida – Caceres İddaa Tahmini 10.06.22

İspanya LEB Oro çeyrek final serisi 5. ve son maçında Lleida Cuma günü saat 22:00’da Caceres ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak belirlemiş.

Lleida normal sezonu 3. sırada bitirmiş bir takım olarak elbette bu seride favori konumunda, evlerindeki ilk 2 maçı da 8 ve 23 sayı farkla kazanarak bunun altını doldurmuşlardı ama sonrasında deplasmandaki 2 maçı üst üste kaybettiler ve rakiplerinin seriye ortak olmasına izin verip, 5. maça yani karar maçına çıkmak durumunda kaldılar. Şimdi evlerinde oynayacakları bu maçı kazanmak zorundalar, yoksa soğuk bir duşla sezonu kapatacaklar. Son maçta Marcos 28 sayı, 3 ribaund ile etkili olsa da yetersiz kalmıştı, bu maçta Schreiner ve Carrera gibi tecrübeli isimlerle beraber Hughes’un da devreye girmesi gerekecek. 

Caceres ise normal sezonu 8. sırada bitirmiş bir takım olarak güçlü rakibi karşısında gayet iyi direndi şuana kadar. Evet ilk 2 maçı deplasmanda kaybettiler beklendiği gibi ama sonrasında evlerinde çok iyi direndiler ve iki maçı da kazanarak seriyi 5. maça taşımayı başardılar. Evlerinde son olarak 79-73 ile kazandıkları maçta Schmidt 18 sayı, 3 ribaund ile yıldızlaşmış, Lobo 13 sayı, 2 ribaund ve Mbala 11 sayı, 6 ribaund ile ona destek olan diğer isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında sezon boyunca gördüğümüz üzere net bir kalite ve seviye farkı var. Ancak bu seride Lleida bu farkı deplasmanda gösteremedi ve hayal kırıklığı yarattı. Şimdi bu hatalarını kendi sahalarında telafi etme şansları var. Carrera ve Schreiner gibi tecrübeli isimlerle beraber genç isimler Hughes ve Marcos’u da verimli kullanarak kazandıkları ilk 2 maçta olduğu gibi taraftar desteğini arkalarına alıp galibiyete ulaşacaklarını, sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7

 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …