Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – OGM Ormaspor İdaa Tahmini 07.02.21

Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – OGM Ormaspor İdaa Tahmini 07.02.21

ING Basketbol Süper Ligi 20. hafta mücadelesinde Lokman Hekim Fethiye Belediyespor Pazar saat 15:15’de OGM Ormanspor ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.81 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Fethiye 19 maçın ardından sadece 4 galibiyet alabildi ve en ciddi düşme adayı konumunda, potadan çıkmak için en yakın rakipleri arasında tam 3 galibiyet var. Dolayısıyla artık özellikle iç saha maçlarında hata yapma lüksleri kalmadı ki bu da hedef maçlarından biri olacak denk rakipleri karşısında. Evlerinde oynadıkları son maçlarına bakarsak olumlu sinyaller görürüz. Afyon’u farklı geçerke 2 güçlü ekip karşısında, Karşıyaka’ya 8 ve Fenerbahçe’ye 7 sayı farkla yenilirlen çok iyi direnmişlerdi. Geçen hafta da konuk oldukları Galatasaray’a iyi direnerek sadece 3 sayı ile yenilmişlerdi.

Ormanspor a toplayabildiği 5 galibiyetle rakibi gibi ligin en güçlü düşme adaylarından biri konumunda. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 9 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Daha da kötü bu galibiyetlerin 6 tanesi seri halinde geldi ve evden uzakta halen bu serinin içerisinde yer alıyorlar ki son olarak konuk oldukları güçlü Anadolu Efes karşısında hiç direnememişler tam 20 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri Beşiktaş karşısında direnmeleri beklenirken tam 24 sayı fark yemişlerdi.

Ligin alt sıralarını yakında ilgilendiren, denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimiz bir maç olacak. İki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı var ki özellikle Fethiye’nin artık evinde kaybetmeye taahhümülü yok. Son hafalarda konuk ettikleri Karşıyaka ve Fenerbahçe karşısında iyi direnç göstererek olumlu sinyaller vermişlerdi. Bu maçta da Johnson, Cook, Atkins üçlüsünü devreye sokarak denk rakipleri karşısında üstünlük kuracaklarını, evlerinde bir hata daha yapmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.62
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.81 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Reggio Emilia İddaa Tahmini 28.02.21

İtalya Lega Basket Serie A 20. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 22:45’de Reggio Emilia ile …