Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

Lokomotiv Kuban – MBA Moscow İddaa Tahmini 03.10.22

VTB Ligi açılış haftası mücadelesinde Lokomotiv Kuban Pazartesi günü saat 20:00’da MBA Moccow ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar.

Kuban EuroCup’dan ihrac edilmesiyle beraber eski gücünde değil, bunu da gördük zaten VTB Ligi Süper Kupa maçlarında. Koç Sekulic yönetiminde ana hedefleri normal sezonda öncelikle play-off bileti almak olacak. Süper Kupa’da Zenit’i 73-74 ve Mega’yı 95-93 ile geçerek turnuvayı 5. sırada bitirmişlerdi. Kadrolarına baktığımızda Barford, Martnyuk, Uzinskii, Willis, Emchenko öne çıkan isimler konumunda. 

Bu sezon ilk kez VTB’de mücadele edecek olan MBA ise elbette bu seviyeler için beklenen seviyede değil henüz. Koç Karasev’i göreve getirerek nispeten de olsa güçlenmeye çalıştılar ama yeterli olmadı bence. Yenilenmiş kadrolarına baktığımızda Voronov, Lopatin, Valiev, Khomenko ve Pushkov öne çıkan isimler konumundalar. Yabancı oyuncu olmadan, tamamen Rus oyunculardan kurulu bir kadroyla mücadele edecekler.

İki takım arasında elbette bir kalite farkı var. Kuban eski gücünde olmasa da en azından Bargord, Paunic, Willis gibi silahlarla halen play-off bandından bir takım olduğunu gösterdi Süper Kupa’da ve hazırlık döneminde. MBA ise zorunlukuktan buraya alınmış bir takım ve tamamen Rus oyuncularla  VTB’de iddialı olmaları, bu maçta Kuban’a direnmeleri pek mümkün görünmüyor. Yine de handikap riskine girmektense iki takımın da düşük tempoda oynamalarına ve sınırlı hücum potansiyellerine güvenerek tercihimi alt seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.56
Rexbet Oranı: ALT (159.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …