Anasayfa / Genel / Lokomotiv Kuban – Unics Kazan Maçı İddaa Tahmini 7 Mayıs 2017

Lokomotiv Kuban – Unics Kazan Maçı İddaa Tahmini 7 Mayıs 2017

Lokomotiv Kuban - Unics Kazan Maçı İddaa Tahmini 7 Mayıs 2017
Lokomotiv Kuban – Unics Kazan Maçı İddaa Tahmini 7 Mayıs 2017

Ev sahibi avantajını kaptıran Lokomotiv Kuban 7 Mayıs Pazar günü saat 16:00’da ilk maçta yenildiği rakibi Unics Kazan‘ı bir kez daha ağırlayacak.

Öncelikle baremler nasıl açılmış inceleyelim. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 4.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 147.5 olarak set edilmiş. İddaa’da henüz baremler açılmamış.

LOKOMOTIV KUBAN avantajı kaybetti

Lokomotiv Kuban ilk maça tam istediği gibi başladı, tempoyu düşürdü ve rakibinin oyunu forse etmesine izin vermedi. Ancak ikinci çeyrekle beraber rakibin çeşitlendirmeye başladığı hücum silahlarına cevap vermekte zorlandılar. Bunun yanında işin hücum tarafında da organize olamadılar, pas trafiği kurulamadı ve Unics Kazan‘dan beklemedikleri bir savunma direnci gördüler. Evet sadece 7 top kaybı yaptılar belki ama buna karşın 7 asist yapabildiler, birebirler üzerinden oynamaya pek alışık olmadıkları için verimleri iyice düştü. Maçı kaybetmelerinin temel nedeni ise ribaundlardı. Maçın hemen başında sakatlanan en önemli pota altı oyuncuları Kevin Jones‘un bir daha oyuna dönemesinin de bunda etkisi büyüktü. Amerikalı uzun bu seri boyunca da oynayamayacak. İlk maçta Taylor Rochestie ve Mardy Collins dışında ayakta kalabilen olmadı.

UNICS KAZAN seriyi erken bitirebilir

Unics Kazan maçın hemen başında en formda oyuncusunu kaybeden ve moral olarak düşen rakibine karşı ikinci çeyrekten itibaren akıllıca oynadı. Evet belki koşmalarına izin vermedi Lokomotiv Kuban ama onlar da Quino Colom liderliğinde topu sürekli pota altına indirerek Artisom Parakhouski‘yi beslediler. Keith Langford‘ın vasat oynadığı maçta benchten gelen Anton Ponkrashov ile Coty Clarke de çok değerli bir katkı verdiler. Rakibin atletizm anlamında zayıf kalan pota altında Latavious Williams da ribaundlarda üstünlüğü ele geçirdi ki Colom ile Langord bile toplam 11 ribaund ile takımlarına katkı verdiler. 7 kişilik dar bir rotasyonla oynayan koç Pashutin rakibin tempoyu düşürmesi ile birlikte daha az koşan daha az efor sarfeden uzunlarını iyi kullandı.

Lokomotiv Kuban – Unics Kazan İddaa Tahmini

Ev sahibi Lokomotiv Kuban en önemli oyuncusu Kevin Jones‘un yokluğunda bu maçta da tempoyu düşürmeye ve savunmayı sertleştirmeye çalışacak. Onun yokluğunda hücumda da çok zorlanıyorlar ve rakiplerine atarak yetişmeleri pek mümkün değil. Unics Kazan ilk maçta olduğu gibi rakibini koşmadan da yenebileceğini gösterdi, bu maçta da düşük tempoya ayak uyduracaktır. Yine alt kokan bir maç bizi bekliyor.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ALT (147.5) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir