Anasayfa / 7DAYS EuroCup / London Lions – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.01.23

London Lions – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.01.23

7DAYS EuroCup B grubu 12. hafta mücadelesinde London Lions Salı günü saat 22:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Bu sezon ilk kez organizasyonda yer alan İngiltere temsilcisi 11 maçtan 5 galibiyet çıkararak beklentileri aşmış durumda, kendilerine 7. sıradan play-off yeri kapmayı dahi başardılar şuan için. Ancak evlerindeki son 2 maçlarını güçlü rkaiplere karşı üst üste kaybettiklerinin de altını çizelim, önce Paris’e 13 sonra da Hapoel’e son nefeste 2 sayı farkla teslim olmaktan kurtulamamışlardı. 

Granca bu sezon hem grubun hem de tüm organizasyonunun favorilerinden birisi. Nitekim bunun altını da şuana kadar iyi doldurdular ve burada 11 maçtan 9 tanesini kazanarak tek başlarına liderlik koltuğunda oturuyorlar. Tam 5 maçtır kaybetmiyorlar EuroCup sahnesinde. Ayrıca ligdeki son maçlarında da deplasmanda olmalarına rağmen denk rakiplerinden Badalona’yı tam 16 sayı farkla hezimete uğrattıklarının altını çizelim!

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Evet Lions grubun flaş ekiplerinden birisi ama evlerindeki son 2 maçlarında Granca gibi ilk 4 adaylarına kaybetmişlerdi. Ayrıca Granca da son dönemde çok formda, 5 maçlık nefis bir seriyle artı ligdeki Badalona deplasman galibiyetiyle buraya çok moralli, çok diri bir şekilde geliyorlar. Koç Lakovic’in öğrencileri, rakiplerinin burada deplasmanda yendiği Lions karşısında hata yapmayacaklardır ve düşük handikapı da geçerek liderlik koltuğundaki yerlerini koruyacaklardır. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.49
Best10 Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …