Anasayfa / Genel / Los Angeles Clippers Charlotte Hornets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 27 Şubat 2017

Los Angeles Clippers Charlotte Hornets Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 27 Şubat 2017

Los Angeles Clippers ile Charlotte, Staples Center‘da sabaha karşı karşılaşacak. Bu maç aynı zamanda bu gece Nba‘nin programdaki kapanış maçı olacak. 05:30’daki maçın yurtdışı bahis sitelerindeki oransal karşılığı 1.22 ve 5.30 şeklinde. İddaa‘nın açtığı handikapların ise 9,5 sayı şeklinde olduğunu görüyoruz. Maçtaki Alt Üst baremi an itibari ile 212,5 sayı. 

Los Angeles Clippers takımında çok önemli bir gelişme oldu. Takımın süper starı C. Paul bir gece önce parkelere geri döndü. Gerçi geri döndüğü ilk maçta takımı galip gelemedi fakat karşılarında çok sert, çok disiplinli bir rakip vardı. San Antonio son yıllarda Clippers’ı yenmek te çok zorlanıyordu. O maça özel motive oldukları belliydi ve nitekim deplasmanda da olsa Paul’lu Clippers’ı yenmeyi bildiler. Paul San Antonio Spurs maçında 33 dakika sahada kalıp 17 sayı üretti. Rivers ve Griffin’in müthiş oyunu, kazanmaları için yeterli olamadı. Bu gece son iki maçta gelen yenilgilerin telafi edileceğini düşünüyorum. Deplasmanda Golden State’e karşı oynadıkları ve ilk yarısını 12 sayı önde kapattıkları maç onlar için travmatik bir etki yaratmış olabilir. Çünkü 3. çeyrekte öyle bir fark yediler ki bu sene belki de Nba rekoru kırıldı. Golden State bir çeyrekte kendilerine tam 50 sayı attı. Bu Clippers için oldukça düşündürücü bir rakam. Her ne kadar Golden State harika bir hücum takımı bile olsa böyle bir tablo kabul edilebilir değil.

Charlotte son dönemin en kötü takımlarından bir tanesi durumunda. Üst üste son çeyreklerde maç kaybettiler. Bu maçlardan gerekli dersleri aldıklarını düşünüyordum. Bu yüzden dün geceki Sacramento maçında onlara çok güvenmiştim. Nitekim oldukça kolay bir galibiyet aldılar. Kaminsky ve Williams dün gece harika oynadı. Bu maça her ne kadar moralli gelseler de Clippers’ı galibiyete çok daha yakın görüyorum.

MS: 1 (9,5) 1.70 iddaa

MS: 1 (9,5) 1.90 bets10Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir