Anasayfa / Denver Nuggets / Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 06.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 06.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 2. Maçında Los Angeles Clippers Pazar saat 04:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 218.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 217.5 olarak belirlemiş.

Clippers ilk maçta dinlenmiş ve daha diri olmanın avantajıyla rakibine 120-97’lik skorla net bir üstünlük kurmuştu. Leonard, George, Morris üçlüsünün yanı sıra sezonun en iyi 6. Adamı seçilen Harrell da beklenen x-faktör katkısını yapmaya başlayınca Clippers’ın 120 sayılara ulaşması pek zor olmamıştı. Savunmada da aslında pek çalışmalarına gerek kalmadı çünkü zaten yorgun olan Denver’ın dermanı yoktu skor üretebilecek. Özellikle çeyrek final serisinin yıldızı Murray’nin sessiz kalması ve sadece 12 sayı üretebilmesi onların 100 sayıya dahi ulaşamamasının temel nedeniydi.

Denver çeyrek final serisinde Utah karşısında çok zorlu maçlar oynadı ve 7 maç sonunda rakibini geçebildi. Bu serinin hemen ardından neredeyse hiç dinlenmeden aksine dinlenmiş ve zaten daha geniş bir kadrosu olan güçlü Clippers karşısına çıkınca pek direnemediler ilk maçta. Enerjileri özellikle hücumda çok düşük kaldı ve Yıldız guardları Murray’nin hiç oyuna girememesi ile beraber sadece 97 sayı üretebildikleri maçtan tam 23 sayı farkla mağlup ayrıldılar. Yine çok dinlenmeye şansları olmayacak ama en azından mental olarak seride ayakta kalabilmek için bu maçta bir hamle yapacaklarını, bunun da hücum performansı ile olabileceğini düşünüyorum.

Clippers Harrell ve Williams’ın da tamamen rotasyona girmesiyle eski geniş rotasyonuna kavuşmuş oldu. Leonard ve George liderliğindeki çok yönlü, tempolu hücumları yorgun Denver’ın durdurabileceğini düşünmüyorum. Ancak reaksiyon göstermek adına Murray-Jokic ikilisinin daha fazla ön plana çıkacaklarını, en azından atarak, hücumdaki performanslarını arttırarak takımlarını ayakta tutmaya çalışacaklarını düşünüyorum. Bu maçta 100 sayıları geçebilecek performansı ortaya koyacaklarını, bunun da maçı üste taşıyabileceğini öngörüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (218.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (217.5) – 1.47
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Bilbao – Tenerife İddaa Tahmini 23.09.20

İspanya Liga Endesa 2.hafta mücadelesinde Bilbao Çarşamba saat 22:45’de Tenerife ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …