Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Clippers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 12.03.23

Los Angeles Clippers – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 12.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Los Angeles Clippers Pazar günü saat 00:00’da Doğu ekiplerinden New York Knicks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Clippers, Batı’nın formda takımlarından birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve 35 galibiyete ulaştılar, 5. sırada yer alıyorlar. Hedefledikleri ilk 4 yarışından ise 2 adım geride kalmış durumdalar. Evlerindeki son 2 maçlarında Grizzlies gibi dişli bir rakibi 6 sayı ve Raptors gibi Doğu’nun play-in kovalayan agresif takımlarından biri Raptors’u 8 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Leonar ve George’un eski günlerine dönmeleri, Zubac’ın da toparlanmasıyla play-off takımı gibi oynamaya başladılar. Powell dışında eksikleri yok. 

Knicks ise son dönemde üst üste aldığı galibiyetlerin ardından geçtiğimiz 2 maçı kaybetmekten kurtulamamıştı. Bu nedenle de 39 galibiyette kaldılar ve ilk 4 sıradan 3 adım uzaklamış oldular, 5. sırada yer alıyorlar. O son 2 maçta içerde Hornets’a 7 sayı farkla ve deplasmanda Kings’e 5 sayı farkla yenilmişledi. O maçta Barrett 25 sayı, 7 ribaund, Randle 23 sayı, 10 ribaund ve Brunson 19 sayı ile öne çıkan isimlerdi. Ama bu maçta Brunson’dan da faydalanamayacaklar. 

İki takım da kendi konferanslarında ilk 4 yarışı içerisindeler. Ama son maçlarda formda olan taraf Clippers. İki tecrübeli yıldızları George ve Leonard’ın sağlıklı olmaları artı form tutmalarıyla özellikle iç sahada çok tehlikeli bir takım oldular. Bu maçta da düşüşte olan ve Brunson gibi önemli bir silahından yoksun olan Knicks karşısında bir adım önde olduklarını, düşük handikapı geçerek kazanacaklarını ve lk 4 yarışında geri adım atmayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.51
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …