Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Clippers – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 09.03.23

Los Angeles Clippers – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 09.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.71 olarak belirlemiş.

Clippers Batı’nın play-off takımlarından birisi. Son dönemde kötü sonuçlar almışlar, üst üste 5 maçlarını kaybetmişlerdi. Ama 6 Mart’taki son maçlarında dişli rakiplerinden Grizzlies’ı 6 sayı farkla geçerek evlerinde taraftarlarıyla barışmışlar ve kötü gidişata da son vermişlerdi. O maçta George 42 sayı, 11 ribaund, Leonard 34 sayı, 10 ribaund ve Gordon 17 sayı ile galibiyeti getiren isimlerdi. Powell dışında eksikleri yok. 

Raptors ise Doğu’da play-in potasında kendilerine iyi bir sıra kovalıyorlar. Ancak son dönemde iyi sonuçlar alamadılar, son 3 maçtan ikisini kaybettiler ki tek galibiyetleri de uzatma sonunda gelmişti… Deplasman karneleri de sıkıntılı, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son olarak 7 Mart’ta konuk oldukları Batı’da açık ara liderlik koltuğunda oturan Denver’a 5 sayı farkla yenilmişlerdi. İyi direndikleri ama sonunu getiremedikleri o maçta VanVleet 21 sayı, 14 asist, Siakam 19 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Poeltl 18 sayı, 9 ribaund, 4 asist ile öne çıkmışlardı. Porter Jr’dan yine faydalanamayacaklar. Barton’ın durumu da maç saatinde belli olacak. 

İki takım da konferansında benzer seviyelerde bir yerdeler puan tablosunda ama tabiki Clippers’ın kağıt üstünde çok daha iyi bir kadrosu var. İkİ süper yıldız George ve Leonard liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını düşünmüyorum. Nitekim bu sezonki ilk karşılaşmalarında da Clippers rakibini deplasmanda 11 sayı farkla geçmişti. Bu maçta da taraftarlarının önünde hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
intobet Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …