Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 14.11.22

Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 14.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Los Angeles Lakers, Pazartesi sabaha karşı saat 05:30’da Brooklyn Nets ile Crypto.com Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa deplasman ekibinin galibiyet oranını 1.41 olarak belirlerken intobet bu oranı 1.68 olarak açıklamış.

Los Angeles Lakers serbest düşüşüne devam ediyor. Son 5 maçını da kaybeden ekip böylece sezonun 12. maçında 10. mağlubiyetini aldı. Durum onlar açısından çok vahim. Neden Orlando’nun durumu bu denli vahim gösterilmiyorken Lakers daha ön plana çıkıyor sorusunun yanıtı ise net bir biçimde LeBron ve Anthony Davis gibi iki önemli isime sahip olmaları. Bunların yanında Westbrook da var ama fayda etmiyor. Son maçı kaçıran LeBron’un bu maçta oynama ihtimali de düşük gözükmekte.

Brooklyn Nets şaşırtıcı bir biçimde iyi performansına devam ediyor. Jacque Vaughn bubble döneminde yaptığı gibi bir kez daha Nets’i daha farklı bir seviyede oynatıyor. Steve Nash’in ayrılığı ve Kyrie Irving’in yokluğu şu ana kadar beklenenin aksine pozitif bir etki yaratmış durumda. Son 5 maçta 4 galibiyet alan ekip dün gece bir diğer Los Angeles ekibi olan Clippers’ı 110-95’lik net bir skorla mağlup etmeyi başarmıştı. 

Los Angeles Lakers yanlış yapılanmanın cezasını çekmeye devam ediyor şu an için. Bu durumdan çıkmaları imkansız değil ama oldukça zor. Bir anda ivme kazanma ihtimallerini düşük görüyorum ve arada bir ağrı kesici niyetine galibiyetlerin ötesine gidebileceklerini düşünmüyorum. Bugünkü maçta LeBron’un oynama ihtimali düşük. Brooklyn Nets ise koç Vaughn’la birlikte ivme kazandı. Dün gece yine iyi oynayarak kazandılar Durant ve Seth Curry’nin yardımlarıyla. Bugünkü maçta tercihim bir kez daha galibiyetlerinden yana olacak. Risk ve yüksek oran severler MS 2 & ALT seçeneğine bir şans verebilir.

Eksikler:

LA Lakers: LeBron James (şüpheli), Thomas Bryant, Dennis Schröder
Brooklyn: TJ Warren, Kyrie Irving, Yuta Watanabe

İddaa Oranı: MS 2 – 1.41
intobet Oranı: MS 2 – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini (2) 30.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 03:00’te New York Knicks ile Little …