Anasayfa / Houston Rockets / Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 07.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Houston Rockets İddaa Tahmini 07.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi ikinci maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 03:30’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa Lakers’ın galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Lakers NBA’in güçlü şampiyonluk adaylarından biri ama yarı final serisi ilk maçında NBA’in formda ve ters takımlarından biri olan Rockets karşısında beklentilerin altında kaldılar. Özellikle skor üretimi konusunda ciddi sıkıntılar yaşadılar ve 97-112 gibi farklı bir sonuçla kaybettiler. Her ne kadar Davis-James ikilisinden 45 sayı üretmiş olsalar da Kuzma, Caldwell-Pope, Green, Rondo gibi isimlerin çok vasat bir performans sergilemeleri onları farklı kaybetmeye mahkum etmişti. Ayrıca Harden’ın savunması konusunda da sınıfta kaldıkları bir gerçek.

Houston, pivotsuz oynayan, yüksek tempoda rakiplerini ciddi şekilde zorlayan, ters gelen bir rakip. Westbrook’un da ritm bulması ile beraber Harden liderliğinde kısaların birebirleri üzerinen skor üreten, sahaya çok iyi yerleşerek 5 dışarıda şekilde bolbol üç sayı bulan bir ekip. Lakers’ın hem Davis hem de McGee ile başlamasını da bu anlamda çok iyi değerlendirmişlerdi ilk maçta ve cezayı kesmişlerdi. Ama artık karşılarında daha farkında, daha sert bir Lakers bulacaklar.

Aslında Lakers, NBA takımları arasında Houston’a en rahat çözüm bulabilecek rotasyona sahip. Çünkü ellerinde James ve Davis gibi çok yönlü 2 yıldız var. James’i 4 ve Davis’i 5 numara oynatarak Houston’ın yüksek tempo basketboluna bu kez daha iyi karşılık vereceklerini, özellikle işin savunma tarafında ipleri sıkı tutarak bu kez Harden-Westbrook ikilisinin işini daha zora sokacaklarını düşünüyorum. 2-0 geri düşmenin ne kadar kritik olduğunu bilen Kral, bu maçta ağırlığını koyarak takımını galibiyete taşıyacaktır.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Anwil Wloclawek – Belfius Mons İddaa Tahmini 23.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Kıbrıs’da tarafsız sahada oynanacak yarı final maçında Anwil Wloclawek Çarşamba …