Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 03.10.20

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 03.10.20

NBA’de Büyük Final 2. maç ile devam ediyor. İlk maçı kazanan Los Angeles Lakers, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Miami Heat ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikapını Miami lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Lakers ilk maçta oldukça şanslıydı diyebilirim. Miami Heat maça iyi başlamıştı fakat maç içerisinde yaşadıkları sakatlık nedeniyle Lakers rahat bir biçimde galibiyete koştu. Adebayo’nun 21 dakika sonrasında oyundan çıkması sonucu daha rahat bir oyun sergileyen Anthony Davis 34 sayıyla maçın en skorer ismi olurken LeBron yine oyun yönlendirerek ön plana çıktı.

Oldukça talihsiz bir mücadeleyi geride bırakan Miami Heat’in bu maçta ne yapacağı merak konusu. İlk maçtaki üç sıkıntılı isimden Jimmy Butler oynayacağını açıkladı. Fakat Bam Adebayo ve Goran Dragic’in oynaması beklenmiyor şu an için. Hâl böyle olunca Dragic olmadan oyunu geride kalan maçlardaki kadar güçlü yönlendiremiyorlar. Adebayo’suz da Lakers’ın pota altı performansını domine etmeleri çok zor.

İlk maçı 18 sayılık farkla rahat bir şekilde kazanan Lakers için bu maçın da rahat geçeceğini düşünüyorum açıkçası. 7. maça gitmesini beklediğim seri bir anda 5. maçı bile göremeyecek bir dengesizliğe evrildi. Lakers’ın dominant oyununa karşı ne olursa olsun Miami agresiflik sergileyecektir fakat bu agresiflik böyle önemli parçaların eksikliğinde pek tutarlı olmayabilir. Ben tercihimi Lakers’ın galibiyetinden yana yapacağım.

Eksikler:

LA Lakers:
Miami: Bam Adebayo, Goran Dragic

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.70Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …