Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı Cumartesiye bağlayacak gece saat 04:00’te Miami Heat ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 219.5 olarak belirlerken bets10 218.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Lakers serideki 4. maçta kağıt üstündeki üstünlüğünü sahada da canlı tutunca maçı kazanmayı başardı. Son birkaç maçta çok fazla top kaybı yapıyorlar ve bu top kayıpları yer yer Miami’nin yaklaşmasına sebep oluyor. Bu maçta da üstünlüğün 9 kere el değiştirmesine sebep oldu. LeBron tecrübe farkını yansıtmaya devam ediyor. Anthony Davis ise 22 sayılık önemli bir performans sergiledi.

Miami Heat 3. maçta iyi bir reaksiyon verdikten sonra 4. maçı ucu ucuna kaçırdı. Adebayo’nun 32 dakika süre aldığı maçta Robinson, Butler ve Herro çift haneli skorlar üretmeyi başardı fakat Kendrick Nunn ve Jae Crowder gibi isimler Dragic’in skor eksikliğini gideremeyince ucundan maçı kaçırmış oldular. Goran Dragic’in 4. maçta olduğu gibi bugün de durumu belirsiz. Verilen bir günlük aradan sonra forma giyme ihtimali biraz daha artmış durumda.

Los Angeles Lakers kötü olaylarla anılacak olan bu sezonu noktalamak üzere. Kobe Bryant’ın ölümünden sonra Lakers’ın mental olarak çok farklı bir motive kaynağı olduğunu fark etmiştik. Finalde karşılarında güçlü bir Miami bulacaklardı fakat sakatlıklar 2 maça mal oldu. Bu maç için Lakers yine favori ekip. Miami’nin 3-1’lik skoru çevirmesi imkansıza yakın. Ben bu maçta biraz daha ellerin titremesini ve son maçta olduğu gibi daha düşük tempoda geçmesini beklediğim için alt seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

LA Lakers:
Miami: Goran Dragic (Belirsiz)

İddaa Oranı: ALT (219.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ALT (218.5) – 1.67Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 10.10.20

NBA final serisi beşinci maçında cumayı cumartesiye bağlayan gece 04:00’da Los Angeles Lakers ile Miami …