Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder ile Perşembe saat 01:30’da karşılaşacak. İddaa Lakers’ın galibiyeti için 1.32 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Lakers 51 galibiyete ulaştı ve grup liderliğini garantilemiş durumda. Bu nedenle de kafaları rahat. Kritik derbide ezeli rakipleri Clippers’ı yenerek başladılar fanustaki maçlara ama sonrasında Toronto’ya farklı yenilerek hayalkırıklığı yaratmışlardı. Son maçta ise Jazz’ı Davis’in sazı eline alması ile birlikte yenerek yeniden moral depoladılar. Davis ve James’e Kuzma’dan daha fazla yardım gelirse rahat maç kazanmaya devam edecekler.

Thunder fanustaki en dişli takımlardan biri. Evet Schröder’den faydalanamıyorlar doğum yapacak eşinin yanına gittiği için ama yine de ellerinde Adams, Gilgeous-Alexander, Paul, Gallinari gibi önemli silahlar mevcut halen. İlk 2 maçlarını kazandıktan sonra ise Schröder’in yokluğunda Denver karşısında yakalandılar ve uzatma sonunda kaybetmekten kurtulamadılar, bu nedenle moraller biraz düştü takımda.

Kağıt üstünde elbette Lakers net favori. Liderlik koltuğunu garantiledikleri için kafaları rahat ve bu nedenle bu maça ne kadar asılacakları soru işareti yaratabilir. Ama ben onların play-off öncesi ritmlerini kaybetmemek adına özellikle Thunder gibi dişli rakiplere karşı işi ciddiye alacaklarını, Toronto’dan sonra bir kez daha mağlubiyete izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi Lakers galibiyetinden yana kullanacağım.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.32
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …