Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Phoenix Suns İddaa Tahmini (Basket Guru) 04.06.21

Los Angeles Lakers – Phoenix Suns İddaa Tahmini (Basket Guru) 04.06.21

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 6. maçında Los Angeles Lakers Cuma saat 05:30’da Phoenix Suns ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.49 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.76 olarak belirlemiş.

Lakers seriye iyi başlayıp deplasmandaki 2. maçı yenerek rakibinden saha avantajını kapmıştı ve sonrasında evinde de kazanarak 2-1 öne geçmişti. Ama sonrasında Davis’in sakatlanmasıyla beraber ciddi bir düşüş yaşayarak önce içerde sonra da deplasmanda üst üste kaybederek 3-2 geri düşmüşlerdi. Özellikle son maçta deplasmanda 115-85 gibi can sıkıcı bir skorla kaybettiler, son çeyrekte kenarda olan Lebron bile bu eziyete dayanamayıp soyunma odasına gitmişti. Bu maç öncesi Davis’in durumu halen net değil, oynasa da ne kadar katkı verebileceği tartışma konusu.

Suns cephesinde ise keyifler yerinde. Son iki maçta Davis’in olmamasını çok iyi değerlendirdiler ve önce 92-100 ile deplasmanda sonra da 115-85 gibi farklı bir skorla evlerinde kazanarak seride 3-2 öne geçtiler. Son maçta Booker kendisinegelmişer ve 30 sayı ile katkı vermişti. Payne ve Bridges de toplam 29 sayı üreterek Paul’ün sadece 9 sayıda kaldığı bir maçta takımın hücum gücünün düşmesini engellemişlerdi. Artık yarı final biletine sadece bir galibiyet uzaktalar. 

Lakers adına bu tamam mı devam mı maçı olacak. Dolayısıyla Davis oynasa da oynamasa da Lebron ve arkadaşlarının bu kolay pes etmeyeceklerini, mutlaka söyleyecekleri sözlerinin olduğunu düşünüyorum. Son maçta deplasmanda aldıkları 30 farklı ağır yenilginin takımı silkeleyip kendisine getirmesini bekleyenlerdenim. Lebron elinden geleni yapacaktır ve halen tek başına maç alabilecek seviyede olduğunu biliyoruz, işte bu gücünü bu maçta ortaya koyacağını, Lakers’in seriyi 7. ve son maç için yeniden Phoenix’e taşıyacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.76
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – Meksika İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yer alabilmek için eleme maçları oynayacak iki takımın hazırlıklar kapsamında yapacağı maçta …