Anasayfa / Alba Berlin / Ludwigsburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 19.03.23

Ludwigsburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 19.03.23

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Ludwigsburg Pazar günü saat 20:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar.

Ludwigsburg ligin son dönemde formda isimlerinden birisi. Son 6 maçlarını kazandılar ve tam anlamıyla alev almış durumdalar. Bu seri sayesinde de 15 galibiyet elde ederek 4. sırayı Oldenburg ile paylaşmaya başladılar, hedefleri olan ilk 4 yarışına dahil olmuş oldular. Evlerindeki son performanslarına baktığımızda son 4 maçlarını da üst üste kazandıklarını gördük. Alt sikletlerde yer alan rakiplere karşı gelen bu galibiyetlerde bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, sırasıyla 177, 185, 198 ve 195 sayı üretilmişti o maçlarda.

Alba ise Euroleague’de zaten uzun süre önce havlu atmıştı. Dolayısıyla sadece lige konsantre durumdalar. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini de kazandılar zaten. Toplamda 22 maçtan çıkardıkları 20 galibiyetle de lider Bonn’u bir galibiyet geriden bir maç eksikleri ile takip ediyorlar. Deplasmandaki son lig maçlarında ise Mitteldeutscher’i 77-87 ile rahat geçmişlerdi. Haftaiçi de Euroleague sahnesindeki Almanya derbisinde ezeli rakipleri Bayern’i son nefeste 75-76 ile geçmeyi bilmişlerdi. 

Ludwigsburg ligin en istikrarlı ve en keyif veren basketbolunu sergileyen ekiplerinden birisi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve hücum odaklı bir basketbolu benimsemiş durumdalar. Bizlere son maçlarda da hep bol skorlu, keyifli mücadeleler izlettiriyorlar. Bu maçta da Hubb, Justin Johnson, Dunn, Polas, Miller ve Cherry gibi silahlarla yine üretim alanında verimli olacakarını tahmin ediyorum. Alba da ligde Euroleague’in aksine daha yüksek tempoda, daha hücum odaklı oynuyor. Bu maçta da Ludwigsburg’un temposuna Lo, Blatt, Smith liderliğinde atarak üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de beklentim üst seçeneği olacak ki zaten 20 Kasım’daki son karşılaşmalarında bizlere 190 sayı izletmişlerdi. 

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …