Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Crailsheim İddaa Tahmini 15.12.18

Ludwigsburg – Crailsheim İddaa Tahmini 15.12.18

Almanya easyCredit BBL 11.hafta mücadelesinde Ludwigsburg Cumartesi saat 22:30’da Crailsheim ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 15.5 handikap belirlemişler.

Ludwigsburg Şampiyonlar Ligi’nde beklentilerin altında bir performans sergiliyor şuana kadar. BBL’de de 9 maçtan 4 galibiyet aldılar ve şuanda play-off resminin dışında kalmış durumdalar. Evlerindeki performansları da orta şekerli, 5 maçtan 3 tanesini kazanabildiler. Son 3 iç saha maçlarına bakarsak, birini kaybedip ikisini kazandıklarını görüyoruz. Kazandıkları maçları ise 1 ve 10 sayı farkla sonuçlandırabilmişlerdi.

Crailsheim tartışmasız ligin en zayıf halkası, 10 maçtan sadece 1 galibiyet çıkardılar. Ancak son maçlarda kaybetseler bile çok iyi direnç göstermeye başladılar. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçı da kaybederken iki maçı tek haneli farklarla, bir maçı da 13 sayı farkla sonuçlandırmışlardı. 

Ludwigsburg son haftalarda biraz toparlanıyor olsa da çift kulvarda oynamanın yorgunluğunu da artık hem mental hem de fiziksel olarak hissediyor oyuncular. Son maçlarda da rahat kazandıkları bir mücadele olmadı, maksimum 10 sayı farkla kazanabildiler. Crailsheim ise sadece bu maça konsantre oldu ve formsuz rakibine bir sürpriz yapma peşinde. Kazanmaları büyük sürpriz olur ama kaybetseler de handikapta kalmaları, yani maçın sonuna kadar oyunun içinde kalmaları bence normal sonuç olacaktır.

İddaa Oranı: MS 2 (+15.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+15.5) / 1.66
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …