Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında Ludwigsburg Salı saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış. 

Normal sezonu 4. sırada bitiren ve BCL’de Final Four oynayarak 3. sırada yer alan Ludwigsburg kuşkusuz sezonun flaş takımlarından biri. Ancak ilk maçta dişli rakipleri Ulm karşısında kendi sahalarında olmalarına rağmen tam anlamıyla ecel terleri dökmüşler ve son bölümde yaptıkları hatalarla maçın uzatmaya gitmesine engel olamamışlardı. Sonrasında ise 104-99’luk skorla kazanarak seriye 1-0 önde başladılar ve saha avantajlarını da korumuş oldular. Radebaugh 20 sayı, 7 ribaund, 9 asist, Woodard 18 sayı, 9 ribaund, 6 asist ve Darden 15 sayı, 8 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı o maçta. 

Normal sezonu 5. sırada bitiren Ulm ise genelde play-off’larda en zor eşleşme olan 4-5 kapışmasının hakkını daha ilk maçtan vereceğini göstermişti. Koç Lakovic’in öğrencileri aslında maçın ciddi bir bölümünü önde götürmüşler ama sonunu getirememişlerdi. Özellikle hücumda sezon boyunca olduğu gibi çok iyi bir performans sergilemişler ama uzatma bölümünde yorgunlukla beraber savunma zaafları iyice artmış ve 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Euroleague takımlarının peşinde olduğu Blossomgame 41 sayı, 16 ribaund ile MVP performansı sergiemiş, Thornwell 17 sayı, 3 ribaund ve Evans da 16 sayı, 9 ribaund, 3 asist ile ona katkı veren diğer isimler olmuşlardı. 

İlk maçtan da gördük ki klasik bir 4-5 play-off eşleşmesi izleyeceğiz. Yani denk güçlerin kapışmasına sahne olacak bu seri. Ludwigsburg bu maçta biraz daha kendi kimliğini sahaya yansıtmak isteyecek ve daha düşük tempolu, daha savunma odaklı bir oyun tercih edecektir. Bu nedenle de sayı bahislerine yönelmeyeceğim. İlk maçta olduğu gibi Ulm’un deplasmanda da olsa Blossomgame ve Thornwell liderliğinde bu sefer Christon’u da devreye sokarak direneceğini, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …