Anasayfa / Genel / Macaristan – Çek Cum. İddaa Tahmini 04.09.2017

Macaristan – Çek Cum. İddaa Tahmini 04.09.2017

Macaristan - Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017
Macaristan – Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 04.09.2017

Eurobasket‘in en zayıf takımlarından Macaristan ile vasat ekiplerden biri olan Çek Cumhuriyeti C grubu mücadelesinde 4 Eylül Pazar günü öğlen saat 15:00’da Romanya Cluj Napoca Polyvalent Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Kısır ama çekişmeli geçmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Macaristan lehine 6.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 140.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 692 koduyla açılan maçta Macaristan lehine 6.5 handikap verilmişken toplam sayı limit de 140.5 olarak belirlenmiş.

Turistik Seyahat

Macaristan’ın bu turnuvada yer alabilmesinin tek nedeni statüydü, yani 24 takım olmasıydı. Aksi halde ellerindeki kadro ile Avrupa’da oynanan basketbol seviyesinin oldukça altındalar. Öyleki Adam Hanga bile oynadıkları kötü basketbola uyum sağlıyor ve vasat bir oyuncuya dönüşüyor. Hücumda biraz olsun Vojvoda ile zaman zaman hareketlenseler de hiç ama hiç yeterli olmuyor. Zaten son maçta da Karadağ gibi sıradan bir takım karşısında bile sadece 48 sayı bulabildiler. Neyse ki tempoyu düşürüp savunmada biraz mücadele ediyorlar ve rakiplerini de 75 sayı bareminde tutabiliyorlar yoksa iyice rezil maçlar izleyeceğiz.

Satoransky Takımı Sırtlıyor

Çek Cumhuriyeti’nin çok önemli eksikleri var ama şanslarına kolay bir gruba düştüler. İspanya herkesi rahatlıkla yendiği için yeri sağlam ve bu da Çek Cumhuriiyeti’n avantaj sağlıyor. Ayrıca Romanya ve Macaristan gibi iki tane kendilerinden bir basamak alt kalitedeki takım da var grupta. Zaten Romanya’yı farklı geçerek 4.sıra için önemli bir avantaj yakalamışlardı şimdi de Macaristan’ı yenerek yerlerini garantiye almak isteyeceklerdir. Satoransky bir kez daha ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu ve büyük bir lider olduğunu gösteriyor. Onun sırtında Çekler’in Macaristan’ı da zorlanmadan geçeceğini düşünüyorum.

Macaristan – Çek Cumhuriyeti İddaa Tahmin

Hücumda ciddi sıkıntıları olan ve yaratıcı oyuncu eksikliğini fazlasıyla hisseden Macaristan’ın sert Çek savunması karşısında yine 60 sayıları geçebileceğini düşünmüyorum. Ama tempoyu düşürecek olmaları Çekler’in de skor potansiyelini bir kademe aşağı çekecektir, bu nedenle önerim alt seçeneği olacak.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: ALT (140.5) / 1.91

Bets10 Oranı: ALT (140.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Detroit Pistons İddaa Tahmini 22.10.22

NBA normal sezonda cumartesi sabaha karşı 02:30’da New York Knicks Madison Square Garden’da Detroit Pistons’ı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir