Anasayfa / Gürcistan Milli Takımı / Macaristan – Gürcistan İddaa Tahmini 05.08.22

Macaristan – Gürcistan İddaa Tahmini 05.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında EuroBasket’de yer alacak olan 2 takımın karşılaşmasında Macaristan Cuma günü saat 19:30’da Gürcistan‘ı konuk edecek. İddaa ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken intobet ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Macaristan Avrupa basketbolunun yükselen ülkelerinden biri. Son dönemde üst düzey turnuvalarda sürekli boy göstermeye başladı, istikrarlı bir performans sergiliyorlar. 2023 Dünya Kupası elemelerinde de bunu sürdürdüler, 3 galibiyet alarak 2. tura adlarını yazdırdılar ve ilk maçlarını 24 Ağustos’da Litvanya ile evlerinde oynayacaklar. Ayrıca EuroBasket’de de boy gösterecekler. Bu maçta henüz kampa katılmamış olan Hopkins’den faydalanamayacaklar ancak Hanga uzun bir aradan sonra takımda yer alıyor. Perl, Vojvoda, Varadi, Allen gibi isimlerle birlikte takımı galibiyete taşımaya çalışacak. 

Gürcistan da son yıllarda istikrarlı sonuçlar alıyor, onlar da kıtanın yükselen değerlerinden biri. 2023 Dünya Kupası elemelerinde 4 galibiyet alarak ikinci tura çıktılar ve ilk maçlarını 24 Ağustos’da kendi sahalarında Hollanda ile yapacaklar. Aynı zamanda da EuroBasket’de de ev sahiplerinden biri olarak yer alacaklar. Aday kadrolarında McFadden, Shengelia, Mamukelashvili, Bitadze ve Shengelia öne çıkan isimler konumundalar. 

Macaristan’ın tek eksiği Hopkins olacak. Onun dışında Hanga’nın da katılmasıyla ideal bir kadroya sahipler. Elbette bu bir hazırlık maçı olduğu için Gürcistan’ın da onların da kadrolarında farklı rotasyonlar olabilir koç tercihleri nedeniyle. Ama genel anlamda direnci yüksek bir takım ve hem tecrübeli hem de birbirlerini yakından tanıyan isimlerden kurulu bir rotasyonu var Macaristan’ın. Dolayısıyla bu maçta evlerinde oynamanın da avantajıyla kolay pes etmeyeceklerini, kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.79
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.45
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …