Anasayfa / İddaa Tahminleri / Maccabi Tel Aviv – Real Madrid İddaa Tahmini 24.03.22

Maccabi Tel Aviv – Real Madrid İddaa Tahmini 24.03.22

Turkish Airlines Euroleague 32. hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe saat 22:05’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin lehine 5.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Maccabi vekaleten göreve getirilen koç Even yönetiminde gayet iyi işlere imza attı ve açıkçası artık yönetimin yeni bir koçu en azından bu sezon içinde getirmeyi düşünmediğini söyleyebiliriz. Euroleague’de son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve Rus ekiplerinin devre dışı kalmasıyla beraber 12 galibiyetle ve averajla kendilerine 7. sırada, uzun yıllardır özlemini duydukları play-off potasında yer buldular. Ayrıca Menora Mivtachim Arena’da taraftarlarıyla tam olarak barışmış durumdalar, son 5 iç saha maçlarını üst üste kazandılar Euroleague sahnesinde, burayı tekrar en zor deplasmanlardan birine çevirdiler. Son olarak 2 gün önce konuk ettikleri bir diğer güçlü rakip Milano’yu 75-58 gibi dominant bir skorla sahadan silmişlerdi. O maçta Nunnally 14 sayı, 2 asist, Reynolds 14 sayı, 4 ribaıund ve Zizic 12 sayı, 7 ribaund ile etkili isimlerdi. DiBartolomeo’nun durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

Koç Laso’nun öğrencileri ise itikrarsız performanslarını sürdürüyorlar. Euroleague sahnesinde son 5 maçlarından 3 tanesini kaybetmelerine rağmen sezonun ilk bölümünde topladıkları galibiyetler sayesinde halen 18 galibiyetle 2. sırada yer alıyorlar. 2 gün önce Sinan Erdem temsilcimiz Anadolu Efes karşısında hem fiziksel hem de mental olarak çok zorlu bir maç oynadılar ve 93-90 ile kaybettiler. O maçt Deck 23 sayı, 10 ribaund, 4 asist ve Yabusele 20 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı.  Bu maçta da Abalde, Alocen, Causeur ve Taylor’dan faydalanamayacaklar. 

Koç Laso’nun öğrencileri hem fiziksel olarak çok yorgunlar hem de mental olarak çok yıpranmış durumdalar. Zaten son dönemde alınan istikrarsız sonuçlar nedeniyle takımın kendine olan özgüveni düşmüştü. Şimdi bu zorlu deplasmanda da Maccabi karşısında canlarının sıkılabileceğini düşünüyorum. Maccabi’nin Wilbekin liderliğinde formda uzunları Reynolds ile Zizic’i de verimli kullanacağını ve güçlü rakibi karşısında son ana kadar direneceğini, kazanmasının da sürpriz olmayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …