Anasayfa / Genel / Makedonya – Estonya Maçı İddaa Tahmini 05.08.2017

Makedonya – Estonya Maçı İddaa Tahmini 05.08.2017

makedonya_estonya_050817_basketboltr
makedonya_estonya_050817_basketboltr

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Ön Elemeleri C grubu mücadelesinde ilk maçını sürpriz bir şekilde grubun zayıf halkası denen Kosova’ya kaybeden Makedonya, grubun vasat ekibi ve ilk maç gününü de bay geçen Estonya‘yı Sports Centre Boris Trajkovski’de 5 Ağustos Cumartesi günü saat 21:30’da ağırlayacak.

3 takımın yer aldığı grupta ilk maçında Kosova’ya kaybeden Makedonya ile ilk günü maç yapmadan bay geçen Estonya’nın mücadelesinin analizine geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 4.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 142.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da henüz baremler açılmamış.

Hata Yapma Lüksleri Kalmadı

Koç Davitkov yönetimindeki Makedonya kağıt üzerinde bu seviye için iyi bir kadroya sahip. Özellikle eski Banvitli Jordan Theodore’a sahip olmaları onları net olarak bir adım öne taşıyor. Ama ilk maçta grubun zayıf ekibi Kosova karşısında bu avantajı yeteri kadar kullanamadıkları gibi bu sezon Büyükçekmece izleyeceğimiz Vojdan Stojanovski dışında da başka bir destekçi bulamadılar hücumda. Hal böyle olunca da sadece 68 sayıda kaldılar. İlk yarı sadece 20 sayı atabilen Makendonya ikinci yarı kendine gelerek tam 48 sayı bulsa da savunmada yaptıkları basit hatalar ve Dardan Berisha’yı durduramamaları sonucu Kosova’ya tarihinin ilk galibiyetini armağan etmiş oldular.

Zayıf Halka Konumundalar

Koç Sokk yönetimindeki Estonya grubun zayıf halkası konumunda. Estonya ligi dışında oynayan çok az oyuncuları var ki bunlar da genelde alt liglerde mücadele ediyorlar. Rain Veideman ve veteran şutör Kristijan Kangur en önemli isimleri. Belarus’a benzer şekilde onlar da tempoyu düşürüp rakiplerini sert savunma ile yıldırmaya çalışacaklar. Ancak hücumda çok fazla silahları yok, bu nedenle 70 sayıları aşmaları pek kolay görünmüyor.

Makedonya – Estonya İddiaa Tahmin

İlk maçta sürpriz bir şekilde Kosova’ya kaybeden Makedonya’nın artık hata yapma lüksü kalmadı, bu maçı kendi sahalarında mutlaka kazanmak zorundalar. İlk maçın ikinci yarısında Theodore da takıma ısınmaya başladı ve direksiyona geçerek takımını son ana kadar sırtlamayı da başardı. Bu maçta da ön planda olacağını ve Makedonya’ya net bir galibiyet getireceğini düşünüyorum.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS1 (-4.0)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir