Anasayfa / Anadolu Efes / Malcolm Delaney Geleceği ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

Malcolm Delaney Geleceği ile İlgili Açıklamalarda Bulundu

Malcolm Delaney, resmi sitesinden geleceği ile ilgili bir güncelleme yayınladı. 29 yaşındaki başarılı oyuncu, son 2 sezonunu NBA‘de Atlanta Hawks forması ile geçirdi ve ne kadar yüksek miktar teklif edilirse edilsin önceliğinin NBA olduğunu söyledi.

Malcolmd23.com’un haberine göre Delaney, ”Avrupa’dan bazı teklifler aldım. Fakat önceliğim NBA, ardından da tabii ki bana en uygun yer. Mali olarak NBA benim için en iyi opsiyon olmayabilir, Amerika dışında daha fazla para kazanabilir ve daha fazla oynama fırsatı da bulabilirim. Ne olacağını göreceğiz. Her şekilde iyi olacağım.” diye konuştu.

Ülkemizden Anadolu Efes de Delaney’e teklif sunan ekipler arasındaydı. Temsilcimizn tecrübeli guarda yıllık $2.2M lık bir teklif sunduğunu sizlerle daha önce paylaşmıştım. Fenerbahçe ise maliyeti çok yüksek görerek bu transferden vazgeçmişti.

Geride bıraktığımız sezonda Atlanta Hawks formasıyla 54 maçta parkeye çıkan Birleşik Amerikalı guard, 3 kez ilk beşte başladığı bu maçların sonunda sezonu; 6.3 sayı, 1.9 ribaund ve 3 asist ortalamalarıyla kapatmıştı.

Kaynak: Malcolmd23.com & SportandoHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Anadolu Efes – Beşiktaş Sompo Japan İddaa Tahmini 16.02.19

Türkiye Kupası yarı final mücadelesinde Anadolu Efes Cumartesi saat 16:00’da Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir