Anasayfa / Club Malvin / Malvin – Trouville İddaa Tahmini 17.01.23

Malvin – Trouville İddaa Tahmini 17.01.23

Uruguay Ligi mücadelesinde Malvin Salı günü saat 02:30’da Trouville ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Malvin ligin play-off takımlarından birisi. 16 maçlarından 7 tanesini kazandıalr ve kendilerine 6. sırada yer buldular. Ancak son dönemde formsuz olduklarının altını çizelim, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler.  Bununla beraber son 2 maçlarında üst üste kayıplar yaşarken temel sıkıntılarının ise yüksek tempoda oynarken savunmada yumuşak kalmaları olduğunu görmüştük. Sırasıyla 89 ve 91 sayı yemişlerdi o maçlarda. 

Trouville ise rakibi gibi ligin orta halli play-off takımlarından birisi. Ancak onların 8 galibiyeti var ve 1 maçları da eksik, yani Malvin’den aslında 2 adım birden öndeler. Bununla beraber onların da son dönemde sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görmüştük. Son 3 maçlarında sırasıyla 173, 183 ve 190 sayı izletmişlerdi bizlere. Son deplasman maçlarında Olimpia’ya 95-88 ile kaybetmişlerdi.

İki takım da ligin orta halli play-off takımları ve denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Bu nedenle taraf ve handikap bahisleri açısından zor bir maç olacak diyebiliriz. İki ekibin de son maçlarda artan tempoları ve savunmada yumuşak kalmaları dikkatlerden kaçmamıştı. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını söyleyebiliriz. Karşılıklı olarak üretimde sorun yaşamayacakları, bol skorlu ve keyifli bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (170.5) – 1.71
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …