Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manawatu – Southland İddaa Tahmini 20.05.23

Manawatu – Southland İddaa Tahmini 20.05.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Cumartesi günü saat 10:00’da Southland ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ilk yarı için baremi 89.5 olarak açıklamışlar.

Manawatu son 3 maçından ikisini kaybetti ve kötü bir dönemden geçiyor… Toplamda ise 3 galibiyete ulaştılar 7 maçın ardından. Bunun yanında son 3 maçlarına baktığımızda bizlere yüksek tempoda, hücum odaklı mücadeleler izlettiklerini görebiliriz. Bu maçların ikisinde ise tempo daha ilk yarıdan en üst seviyeye çıkmış ve sırasıyla bizlere ilk 2 çeyreğin ardından 101 ile 89 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Heron, Balke, Pippen gibi Amerikalı oyuncular takımın skor yükünü çekiyorlar.

Southland ise son 2 maçını üst üste kazandı ve rakibine göre daha formda ancak onların da toplamda sadece 3 galibiyeti var, rakip ile aynı durumdalar. Diğer yandan onların son 3 maçlarına baktığımızda ise yine benzer bir senaryo görüyoruz, hücum odaklı basketbol hakim. Diğer yandan deplasmanlarda da durum aynı ve son 2 deplasman maçlarında daha ilk yarıdan yüksek skorlara çıktıklarını görmüştük, 108 ve 83 sayı üretilmişti ilk 2 çeyreğin ardından.

İki takım da şuana kadar çıktığı 7 maçtan 3 galibiyet çıkarabildiler, denk güçler diyebiliriz onlar adına. Ancak son maçlardaki performanslar açısında Southland’in daha formda olduğu da bir gerçek. Taraf bahsi açısından zor bir maç olduğunu düşünüyorum. Ama diğer yandan konu üretime gelince iki takımın da üst seviyede olduğunu belirtelim. Son haftalarda da bu paralelde tempolu ve seyir zevki yüksek maçlar çıkarıyorlar. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda çanak tutup savunmada zorlamayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi ilk yarı baremin aşılmasından yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: İY ÜST (89.5) – 1.67
Bets10 Oranı: İY ÜST (89.5) – 1.84
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …