Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manchester Giants – London Lions İddaa Tahmini 28.04.21

Manchester Giants – London Lions İddaa Tahmini 28.04.21

İngiltere Ligi mücadelesinde Manchester Giants Çarşamba saat 21:30’da London Lions ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Giants 29 maçın ardından hanesine 10 galibiyet yazdırabildi ve bu maçı kazansalar da averaj anlamında Bristol’un çok gerisinde oldukları için eşitlikte bile 8.sıra şansları kalmıyor. Yani sadece formalite için çıkacaklarını söylemek yanlış olmaz. Zaten son 2 maçlarını da kaybederek iyi durumda olmadıklarını gösterdiler. Evlerindeki karneleri de sıkıntılı, 14 iç saha maçarından 10 tanesini kaybettiler. Son 4 iç saha maçkarından 3 tanesini kaybederken Raiders’a 21, Riders’a 3 ve Flyers’a 2 sayı farkla yenildiler son olarak. 

Lions ise 28 maçın ardından hanesine 21 galibiyet yazdırdı ve ve kalan 2 maçlarından birini daha kazanarak 2. sıradaki yerlerini garantileyip hem finale kadar Leicester ile eşleşmeyecekler hem de yine finale kadar ev sahibi avantajına sahip olacaklar. Deplasman karneleri de ligin en iyilerinden biri, 13 maçlarından 8 tanesini kazandılar şuana kadar. Evden uzaktaki son 3 maçlarını üst üste kazanırken Wolves’a 8, Flyers’a 11 ve Rocks’a ise 5 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı ki bu aynı zamanda son maçlarıydı. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve seviyes anlamında net farklar var. Lions ligin en iyi takımlarından biriydi bu sezon ve istikrarlı performansıyla da normal sezonu 2. sırada bitirmeye çok yakın, bu maçı ya da son maçlarını kazanmalarını yeterli olacak. Giants’ın ise herhangi bir iddiası yok, play-off şansları kalmadığı için bu maça formalite için çıkacaklar. Formda Lions’ın deplasman serisini sürdürmesini ve düşük handikapı da geçerek kazanarak hakettikleri 2. sırayı kapmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 01.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazar saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. …