Anasayfa / Breogan / Manresa – Breogan İddaa Tahmini 25.11.18

Manresa – Breogan İddaa Tahmini 25.11.18

İspanya Liga Endesa 10.hafta mücadelesinde Manresa Pazar saat 14:30’da Breogan ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Manresa 9 maçın ardından 5 galibiyet aldı ve bu sezon ligin yeni takımı olarak play-off yarışına dahil olabileceklerini gösterdiler. Son maçlarda da ritim buldular ve formdalar, 4 maçlarından 3 galibiyet çıkardılar. Son olara deplasmanda denk rakiplerinden Burgos’u 8 sayı farkla geçmişlerdi.

Ligin bir diğer yeni takımı Breogan ise sadece 2 galibiyet alabildi şuana kadar ve Liga Endesa’da kalıcı olmalarının pek kolay olmayacağını gösterdiler. Tam 6 maçtır deplasmanda kazanamıyorlar, son 3 maçlarını da kaybettiler genel anlamda. Geçen hafta evlerinde oynamalarına rağmen denk rakiplerinden Zaragoza’ya 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Kinsey takımdan ayrıldı ve Norel’in de sakatlığı devam ediyor.

Manresa’da ligimizden tandığımız iki isim Toolson ve Renfroe takımlarını iyi şekilde yönetiyorlar ve skor yükünü de sırtlamış durumdalar. Son maçlarda da takım olarak formdalar. Breogan ise Kinsey’nin ayrılması ve Norel’in sakatlığı ile ayakta kalmakta zorlanıyor son maçlarda. Formda rakibi karşısında da bu deplasmanda direnebileceklerini düşünmüyorum. Manresa’nın çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) / 1.69
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Zhejiang Guangsha – Sichuan İddaa Tahmini 11.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Zhejiang Guangsha Cumartesi saat 11:00’da Sichuan ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine …