Anasayfa / Estudiantes / Manresa – Estudiantes İddaa Tahmini 03.03.19

Manresa – Estudiantes İddaa Tahmini 03.03.19

İspanya Liga Endesa 21.hafta mücadelesinde Manresa Pazar saat 14:30’da Estudiantes ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Manresa ligin sürpriz ekiplerinden biri, 11 galibiyetle kendilerine play-off resminin içinde 8.sırada yer buldular. Ancak evlerindeki performansları pek iyi değil, 9 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildiler. Ayrıca son 3 iç saha maçlarından ikisini de kaybettiler, ligin güçlü takımlarından Baskonia’ya 16 ve Real Madrid’e 5 sayı farkla yenmişlerdi. Son maçta ise Valencia’yı 9 sayı ile geçmişlerdi. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Estudiantes ise 8 galibiyetle ligin vasat takımlarından biri, hem play-off hem de düşme hattından üçer galibiet uzaktalar. Deplasman karneleri ise pek iç açıcı değil, 9 maçtan ikisini kazanabildiler. Son 3 maçı da kaybederken Real Madrid’e farklı yenilmelerinin dışında diğer maçlarda gayet iyi direnmişlerdi, Unicaja’ya 6 ve Fuenlabrada’ya son topta 1 sayı farkla kaybetmişlerdi. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Her ne kadar sıralama anlamında olmasa da kadro kalitesi anlamında denk takımların kapışmasını izleyeceğimizi söylemek çok da yanlış olmaz. Düşme potasından uzak kalarak yaşamaya devam etmek isteyen Estudiantes’in son maçlarda deplasmanda olmasına rağmen denk rakiplerine direndiği gibi yine direnceğini düşünüyorum ki Manresa iç sahada çok etkili bir takım değil. Madrid temsilcisi Estudiantes kaybetse de handikapın içinde kalır.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.64
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 10.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli rakiplerinden Portland Trail Blazers, eksik Philadelphia 76ers ile Pazar saat 01:30’da karşılaşacak. …