Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manresa – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 21.01.23

Manresa – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 21.01.23

İspanya Liga Endesa 17. hafta mücadelesinde Manresa Cumartesi günü saat 22:45’de Unicaja Malaga ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışlar.

Manresa ligin zayıf ekiplerinden birisi bu sezon. Şuana kadar sadece 3 galibiyet elde edebildiler ve Fuenlabrada ile beraber düşme potasında yer alıyorlar. Endesa sahnesinde çıktıkları son 3 maçtan ikisinde de gördüğümüz üzere yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ama savunmaları yol geçen hanı olduğu için maç kazanamıyorlar. Bu maçlarda sırasıyla 203 ve 195 sayı izletmişlerdi bizlere. Geben, Robinson, Harding, Ferrari takımın öne çıkan skor opsiyonları.

Malaga ise bu sezonun en formda en diri takımı konumunda. Nitekim 11 galibiyet topladılar şuana kadar ve kendilerine 5. sorada er buldular. Onların da hücumda ne kadar diri ve tempoyu ne kadar çok seven bir takım olduklarını biliyoruz. Son 3 maçlarında da bu paralelde bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi. Sırasıyla 171, 175 ve 166 sayı üretilmişti o maçlarda. Osetkowski, Brizuela, Carter, Perry takımın öne çıkan silaharı konumundalar. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında net farklar olduğu bir gerçek. Manresa her ne kadar elinde iyi bir kadro olsa da bunu sahaya yanıstamayan bir takım. Aslında hücum anlamında beklentileri karşılıyorlar ama savumada çok yumuşaklar. Malaga’nın da son haftalarda ne kadar üretken ve verimli olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla deplasmanda da olsalar 90 sayıları görmeleri beni şaşırtmaz. Bizleri yüksek skorlu, keyifli bir maçın beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (168.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (168.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile …