Anasayfa / Cocodrilos / Marinos – Cocodrilos İddaa Tahmini 04.07.24

Marinos – Cocodrilos İddaa Tahmini 04.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Perşembe günü saat 02:00’da Cocodrilos ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos normalde grubun orta şekerli takımlarından birisi. Ama son 3 maçlarını üst üste kaybederek kötü bir düşüşün içine girdiler. Evlerinde oynadıkları o maçlarda sırasıyla Centauros’a 7 sayı, Guaiqueries’e 9 sayı ve son olarak da Panteras’a 3 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Ponds 19 sayı, 6 asist ve Lemus 16 sayı ile o maçta takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlar fakat galibiyeti getirememişlerdi. 

Cocodrilos bu grubun en iyi takımı konumunda. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 18 galibiyetle liderlik koltuğundaki yerlerini sağlamlaştırdılar diyebiliriz. Deplasman karneleri de gayet iyi, tam 8 maçtır evden uzakta da bileklerini bükebilen çıkmadı. Son 2 maçta konuk oldukları Guaira’yı 11 sayı ve Centauros’u ise tam 27 sayı farkla yendiklerinin de altını çizelim yeniden. 

İki takım son olarak 3 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar, Cocodrilos deplasmanda olmasına rağmen rakibini 3 sayı farkla geçmeyi bilmişti. Şimdi benzer bir senaryoyu tekrar görebiliriz hatta Marinos son dönemde çok formsuz, evinde üst üste kayıplar yaşadı ve deplasmanda tam 8 maçtır kaybetmeyen Cocodrilos bu kez biraz daha net bir galibiyet alabilir. Bu nedenle tercihim handikapı geçerek kazanacakları yönünde olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …