Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Marinos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 08.07.24

Marinos – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 08.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Marinos Pazartesi günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos üst üste 3 maçını kaybederek bir düşüş yaşamıştı ama son maçta konuk ettikleri Cocodrilos’u tam 33 sayı farkla yenerek adeta kendilerine geldiler diyebiliriz. 100 sayı atarak evlerinde kazandıkları o maçta Bethelmy 15 sayı, 10 ribaund, Lamb 14 sayı, 4 asist, Ponds 14 sayı, 6 asist ve Zelionis 13 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Zulia ise son 3 maçından 2 tanesini kaybetti, kötü bir dönemden geçiyor ve bu nedenle de 10 galibiyette kaldılar. Yine de halen play-off potasında kendilerine yer bulmuş durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini görebiliyoruz, son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler. Son olarak da konuk oldukları Guaiqueries’e karşı hiç varlık gösterememişler ve tam 15 sayı fark yemişlerdi.

İki takım arasında bir denklik var diyebiliriz ama diğer yandan son haftalarda sergiledikleri performansa bakınca ise Marinos’un ufak bir farkla önde olduğunu söyleyebiliriz. Buna bir de ev sahibi avantajı eklenince ibre onlardan yana kayıyor. Bethelmy, Lamb, Ponds, Zelionis gibi silahların liderliğinde taraftarları karşısında hata yapmayacaklarını, düşük bir farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.61
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …