Anasayfa / İddaa Tahminleri / Marinos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 11.07.24

Marinos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 11.07.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesine Marinos Perşembe günü saat 02:00’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos son 2 maçını üst üste kazanarak ne kadar iyi durumda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 15 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Bu mini galibiyet serisini evlerinde yakaladıklarını da belirtelim. Önce güçlü rakiplerden Cocodrilos’u tam 33 sayı farkla sonra da denk rakiplerden Zulia’yı 18 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 85 sayı atarak kazandıkları o son maçta Bethelmy 17 sayı, 11 ribaund ve Palmer 16 sayı, 5 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Guaira da rakibi gibi son 2 maçını üst üste kazandı, bu sayede 13 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular, ilk 4 yarışını averaj ile takiplerini sürdürüyorlar. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler… Son olarak da ilginçti ama 7 Haziran’da yine bu sahada Marinos’a 3 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İlk 4 sıralamasını yakından ilgilendirecek maçta denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Bu nedenle kimin kazanacağını kestirmek kolay değil elbette. Ama diğer yandan iki takımın son dönemde içerde ve dışarıda sergiledikleri performanslara baktığımızda Marinos’un kendi sahasında bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz ki buradaki son karşılaşmalarında, 7 Haziran’da da zorlansalar bile 3 sayı farkla kazanmışlardı yine. Bu maçta da galibiyeti hanelerine yazdıracaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: – 
intobet Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …