Anasayfa / İddaa Tahminleri / Marinos – Spartans İddaa Tahmini 09.08.22

Marinos – Spartans İddaa Tahmini 09.08.22

Venezüela Ligi Doğu grubu mücadelesinde Marinos Salı günü saat 02:00’da Spartans ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos grubun zayıf halkalarından biri, 7 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildiler. Ayrıca son 4 maçlarından 3 tanesini de kaybettiler, sıkıntılı bir dönem geçiriyorlar. Son maçlarında da evlerinde oynamalarına rağmen konuk ettikleri Cocodrilos’a direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Yunan şutör Vasileiadis 23 sayı, 6 ribaund ile etkili olurken, Williams 18 sayı, 6 ribaund ve Pirela da 14 sayı, 3 asist ile ona destek olan isimlerdi ama yetersiz kalmışlardı.

Spartans ise 12 maçtan topladığı 5 galibiyetle play-off yarışında yer alan ekiplerden biri. Ayrıca son 2 maçlarını da üst üste kazanarak formda olduklarını gösterdiler. Bu 2 deplasman galibiyetinde önce Supersonics’i 12 sonra da güçlü Gigantes’i 6 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. O son maçta Galloway 18 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile komple bir performans sergilerken Graterol 18 sayı, 12 ribaund ve Sifontes de 15 sayı, 8 asist ile ona destek olan diğer isimlerdi. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse son haftalarda yakaladıkları form grafiği açısından net farklar var. Spartans son 2 maçını, üstelik deplasmanda kazanarak ne kadar iyi durumda olduğunu gösterdi. Bu deplasmanda da kendi sikletinde olmayan ve formsuz Marinos karşısında Galloway ile Graterol ikilisini verimli kullanıp sonuca ulaşacaklarını, handikapı geçmekte de sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …