Anasayfa / İddaa Tahminleri / MBA Moscow – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 19.01.23

MBA Moscow – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 19.01.23

VTB Ligi mücadelesinde MBA Moscow Perşembe günü saat 20:00’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler.

MBA ligin yeni takımlarından biri olsa da ne kadar iddialı olduğunu adığı sonuçlarla gösterdi şuana kadar. Koç Karasev yönetiminde, yabancı bulunmayan kadroları ile 21 maçan 13 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular, ilk 6 sırada yer almayı garantilediler. Başarılı sezonun temelinde ise evlerindeki performansları vardı kuşkusuz, 10 maçlarından 8 tanesini kazanarak evlerini kale gibi korudular. Son olarak da konuk ettikleri şampiyonluk adaylarından Zenit’i uzatma sonunda 76-75 ile geçmişlerdi.

Novgorod da hanesine 12 galibiyet yazdırdı ve kendisine 5. sırada yer buldu, onlar da ilk 6 sırada yani kazananlar etabında yer almayı garantilemiş durumdalar. Son haftalarda deplasman performanslarının da iyi durumda olduğunu görmüştük. Önce Samara’yı 23 sonra da Kuban’ı 10 sayı farkla geçmişler, etkili savunmaları dikkatlerden kaçmamıştı. Geçen hafta da konuk ettikleri Parma’yı zorlansalar da 5 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım ligin ilk yarısında, 31 Ekim’de karşılaşmışlar ve gülen taraf misafir takım konumundaki MBA olmuştu. Koç Karasev’in öğrenclieri deplasmanda olmalarına rağmen uzatma sonunda 80-87 ile kazanmayı bilmişlerdi. Bu maçta da sezon boyu olduğu gibi ev sahibi avantajlarını iyi kullanacaklarını ve galibiyete ulaşacaklarını tahmin ediyorum. Evet formda Novgorod onları zorlayacaktır ama düşük handikapı geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …