Anasayfa / İddaa Tahminleri / MBA Moscow – Zenit İddaa Tahmini 16.01.23

MBA Moscow – Zenit İddaa Tahmini 16.01.23

VTB Ligi mücadelesinde MBA Moscow Pazartesi günü saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

MBA ligin yeni takımlarından biri olmasına rağmen şuana kadar kalıcı olma yolunda önemli işlere imza attı. Koç Karasev yönetimindeki başkent ekibi sadece yerli oyunculardan kurulu bir rotasyona sahip olmasına rağmen topladığı 12 galibiyetle kendisine 4. sırada yer buldu. Şuana kadar sergiledikleri başarılı basketbolun temelinde ise kontrollü oyun ve iyi savunmanın yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Nitekim son 2 maçlarında da normal sürede 142 ve 1440 sayı çıkmıştı bu paralelde.

Zenit ise ligin iddialı takımlarından birisi. Onlar ise 16 galibiyet topladılar ve zirvedeki rakiplerinde 2 ile 5 galibiyet uzakta kalmış durumdalar, 3. sırada yer alıyorlar. Rakibe benzer şekilde onların da tempoyu düşük tuttuklarını, savunma odaklı bir basketbol sergilediklerini görüyoruz. Son 4 maçlarını üst üste kazanırken de 3 tanesinde ortak payda buydu zaten, bizlere sırasıyla 137, 157 ve 144 sayı izletmişlerdi.

İki takım arasında elbette kadro kalitesi anlamında net farklar var. Ama sahada oynanan basketbol adına Zenit’in bir adım önde olduğunu düşünsem de ciddi anlamda üstün olduğunu söyleyemem. Bunun yanında iki takımın da savunma odaklı bir sistemlerinin olması, düşük tempoyu ve kontrollü oyunu tercih ediyor olmalarıyla beraber tercihim taraf bahsi yerine toplam limitten alt seçeneği olacak bu maçta. 

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.54
intobet Oranı: ALT (157.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …