Anasayfa / Hazırlık Maçları / Melbourne United – South East Melbourne İddaa Tahmini 09.09.23

Melbourne United – South East Melbourne İddaa Tahmini 09.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Melbourne United Cumartesi günüs aat 11:00’da South East Melbourne ile karşılaşacak. Hovarda toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

United geçen sezon beklentilerin altında kalmış ve 15 galibiyetle 7. sırada yer alarak play-off biletini alamamıştı. Yeni sezonda ise hedefleri tekrar play-off potasında yer alabilmek olacak. Son hazırlık maçlarında ise geçen sezonun şampiyonu Tasmania’ya direnseler de savunmada zorlandıkları için 89-78’lik skorla kaybetmişlerdi. O maçta Triplett 14 sayı, Blogg 13 sayı ve Krebs 13 sayı ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. 

South East ise rakibinin aksine geçen sezon hedefini gerçekleştirmiş ve play-off biletini kapmıştı ama ilk turda Perth’e elenmekten kurtulamamışlardı. Yeni sezonda da hedefleri en azından tekrar play-off potasında yer alabilmek. Onlar ise son hazırlık maçlarında can sıkıcı bir sonuç aldılar, Adelaide karşısında savunmada hiç varlık gösterememişler ve 101-65 ile hezimete uğramışlardı. O maçta Will Cummings 12 sayı, Creek 12 sayı, Gak 11 sayı ve Vague 10 sayı, 5 ribaund ile yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi.

Melbourne derbisinde yeni sezonda play-off hedefi bulunan iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Ancak iki takımın da halen savunmada sorunlar yaşadıklarını, henüz sistemi oturtamadıklarını belirtelim. Dolayısıyla bu maçta da hücum odaklı bir basketbolla birbirlerinin savunmadaki zaaflarını cezalandıracaklarını söyleyebiliriz. Bir tarafta Triplett, Blogg, Krebs, diğer tarafta Cummings ile Creek liderliğinde rahat skor bulacaklarını, kazananın 90 kaybedenin 85 baremini geçeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: ÜST (174.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …