Anasayfa / Filipinler Ligi / Meralco – San Miguel İddaa Tahmini 07.08.22

Meralco – San Miguel İddaa Tahmini 07.08.22

Filipinler Ligi yarı final serisi 3. maçında Meralco Pazar günü saat 13:30’da San Miguel ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 98.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 100.5 olarak açıklamış.

Meralco normal sezonu 5. sorada bitirmiş olmasına rağmen rağmen çeyrek finalde Ginebra’yı eleyerek adını yarı finale kadar yazdırarak önemli bir sürprize imza atmıştı. Yarı final serisinde de saha dezavantajlarını sürdürmelerine ve ilk maçı evlerinde kaybetmelerine rağmen ikinci maçı deplasmanda kazanarak seriye yeniden tutunmuşlardı. İlk maçta evlerinde 121 ikinci maçta deplasmanda 88 sayı yiyerek savunmada sıkıntılar yaşadıklarını da net olarak göstermişlerdi.

Normal sezonu lider olarak tamamlayan San Miguel, seriye çok iyi bir giriş yapmış olsa da ikinci maçı evinde kaybederek avantajı kullanamamıştı ama tabi seride halen saha üstünlüğü onların elinde. İlk 2 maçta da gördük ki Meralca’nın onları savunmada durdurma şansları yok denecek kadar az. Kaybettikleri son maçta bile 88 sayı üretmeyi başarmışlardı. O maçta Fajardo 22 sayı, 17 ribaund ile etkili olurken, Lassiter 16 sayı, 3 ribaund ve Perez de 14 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile diğer direnen isimlerdi.

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. San Miguel her ne kadar ilk iki maçta bunu tam olarak gösterememiş olsa da serinin geri kalanında sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Ancak bu deplasman maçında handikap riskine girmek de pek mantıklı değil. Bunun yerine San Miguel’in Fajardo, Lassiter, Perez üçlüsünün liderliğinde sergilediği verimli hücum performansına güvenerek onlar için açılan baremden üst seçeneğine yönelmek daha mantıklı bir tercih olarak görünüyor. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (98.5) – 1.47
intobet Oranı: Deplasman ÜST (100.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …