Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Metropolitan Levallois – Nanterre İddaa Tahmini 22.11.20

Metropolitan Levallois – Nanterre İddaa Tahmini 22.11.20

Fransa JeepElite Pro A 8. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Pazar saat 20:50’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Levallois sadece Pro A’nın değil EuroCup’ın da favorilerinden biri konumunda. Koç Zdovc yönetiminde istikarlı ve dengeli bir takım olduklarını son haftalarda da gösteriyorlar. İki kulvarda oynadıkları son 8 maçtan 7 tanesini kazanmış bir takımdan bahsediyoruz, tek mağlubiyetleri kendi sahalarında denk rakipleri Bourg karşısında gelen iş kazasıydı. LİGDE bu maç hariç oynadıkları 5 maçı da kazandılar. Son olarak haftaiçi EuroCup’daki dişli rakiplerinden, formda Ulm karşısında 72-65 ile gelmişti kendi sahalarında.

Nanterre sezona istediği gibi başlayamamış olsa da son maçlarda toparlanma sinyalleri verdi hem EuroCup hem de Pro A’da. Zaten Pro A’da durumları iyi, 4 maçtan 3 tanesini kazandılar şuana kadar. Ancak deplasmanlarda zorlandıkların gördük son maçlarda. EuroCup sahnesinde oynadılar son 3 deplasman maçlarını ve Promitheas ile Gran Canaria’ya kaybederken Trento’yu ise uzatma sonunda zorla, 2 sayı ile geçebilmişlerdi. Warren ve Cordinier beklendiği gibi takımı taşıyorlar, pota altında da Kaba ile Stone onlara destek oluyorlar.

Koç Zdovc’un öğrencileri özellikle kendi sahalarında çok dirençli ve iyi bir basketbol oynuyorlar. Son maçta da Ulm gibi formda ve hücumda etkili bir takımı 65 sayıda tutmuşlardı. Diğer taraftan pota altında Marei ve Ginat’ı da çok verimli kullanıyorlar, bu da oyunu yarı sahada daha verimli oynamalarını sağlıyor. Nanterre’in de onlara Stone ve Kaba ile boyalı alanda cevap verebileceğini düşünüyorum. Ama Levallois çok daha hazır, disiplinli ve komple bir takım. Bourg karşısında yaptıkları iş kazasından sonra evlerinde bir kez daha hata yapmayacaklarını, Trento deplasmanında uzatma oynayarak yıpranan Nanterre’e geçit vermeyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 17:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa …