Anasayfa / Cangrejeros / Mets de Guaynabo – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 22.06.24

Mets de Guaynabo – Cangrejeros de Santurce İddaa Tahmini 22.06.24

Porto Riko Ligi B grubu mücadelesinde Mets de Guaynabo Cumartesi günü saat 03:00’da Cangrejeros de Santurce ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Guaynabo son 4 maçını kazanarak istim üstünde olduğunu göstermiş bir ekip. Bu sayede de 17 galibiyete ve yüzde 60.7 kazanma oranına ulaştılar, B grubunda liderlik koltuğunda oturuyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandıklarını görüyoruz ki 2 galibiyetlik mini bir seri yakaladıklarını da belirtelim, son olarak denk rakiplerden Caguas’ı 9 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi.

Cangrejeros da formda ekiplerden birisi, onlar da son 5 maçtan 4 tanesini kazanarak buraya moralli bir şekilde geliyorlar. Deplasman performanslarına baktığımızda ise üst üste 3 galibiyet aldıktan sonra 17 Haziran’da konuk oldukları Carolina’ya direnseler de 6 sayı farkla kaybetmişler, serinin bozulmasına engel olamamışlardı. Barton, Maldonado, De Leon, Sullinger takımın öne çıkan silahları konumundalar.

11 Haziran’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve Cangrejeros rakibini kendi taraftarı önünde renjide ederek tam 13 sayı farkla yenmişti. Şimdi Guaynabo’nun rövanşı alacağını, bu yolda da ekstra motive olacağını tahmin ediyorum. Son dönemde evlerinde aldıkları iyi sonuçların moraliyle beraber bu maçı da Paige, Santiago, Meyinsse, York gibi silahların liderliğinde kazanarak liderlik koltuğundaki yerlerini koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.54
intobet Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …