Güncel
Anasayfa / Cangrejeros / Mets de Guaynabo – Cangrejeros İddaa Tahmini 26.06.22

Mets de Guaynabo – Cangrejeros İddaa Tahmini 26.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazar günü saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaynabo son finalist olarak bu sezon beklentileri karşılayamadı şuana kadar. Ama bunun yanında 29 maçtan 12 galibiyet toplamayı başardılar ve halen play-off şansları devam ediyor. Üst üste kayıplar yaşadıktan sonra da son maçta deplasmanda zayıf rakiplerinden Humacao’yu 81-106 ile geçerek moral depolamışlardı. Hücumda dominant oynadıkları o maçta Creek 17 sayı, 2 ribuand, Moore 17 sayı, 11 ribaund, Balkman 14 sayı, 3 ribaund, Basabe 12 sayı, 12 ribaund ve Rolon 11 sayı, 5 ribaund, 11 asist ile öne çıkan diğer isimlerdi.

Cangrejeros ise 30 maçtan 17 tanesini kazandı ve kendisine 2. sırada yer buldu, daha doğrusu yerlerini garantilemiş durumdalar. Kalan 2 maçlarını kaybetseler de kazansalar da bir üst sıraya çıkma ya da alt sıraya düşme durumları yok. Bu nedenle bu 2 maçı formalite icabı ya da play-off’a hazırlık olarak oynayacaklar diyebiliriz. Ayrıca son 3 deplasman maçlarından ikisinde kaybettiklerinin, evden uzakta karnelerinin pek iyi olmadığını da söyleyelim. 

Normal şartlarda Cangrejeros grubun favorilerinden biri ve bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen favori olduklarını söylerdim. Ama Guaynabo’nun play-off şansını devam ettirebilmek için kalan 2 maçını da üst üste kazanması berekiyor. Son maçta da Humacao’yu farklı geçerek moral bulmuşlardı. Zaten ellerinde Moore, Creek, Balkman, Rolon gibi kaliteli silahlar da var. Dolayısıyla bu maçta evlerinde mutlak kazanmak zorunda oldukları bu maçta istediklerini alacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.53
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Türkiye – Slovenya İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Türkiye Cuma günü saat 20:00’da Slovenya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine …