Anasayfa / Grises de Humacao / Mets de Guaynabo – Grises de Humacao İddaa Tahmini 18.06.22

Mets de Guaynabo – Grises de Humacao İddaa Tahmini 18.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Cumartesi saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 178.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Guaynabo 26 maçın ardından hanesine 11 galibiyet yazdırabildi ve kendisine B grubunda 4. sırada yer bulabildi. Ayrıca son 2 maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim. Son 3 maçlarına bakarsak ise sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izlettiklerini görebiliriz. Bu maçlarda sırasıyla 179, 196 ve 171 sayı üretilmişti. Son olarak konuk oldukları güçlü Bayamon’a fazla direnememişler ve yine savunmada sınıfta kalarak 94-77 ile kaybetmişlerdi. 

Humacao ise sadece B grubunun değil ligin en zayıf halkalarından biri. 26 maçtan sadece 7 tanesini kazanabildiler ve son 5 maçlarını üst üste kaybettiler. Onların son 3 maçlarına da baktığımızda Guaynabo gibi savunmada sorunlar yaşadıklarını ve bu nedenle de bizlere bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görüyoruz. Bu maçlarda sırasıyla 181, 175 ve 185 sayı üretilmişti. 

İki takım da son maçlarında iyi görüntüler vermediler ve özellikle savunmada yumuşak kaldıklarını gördük. Kağıt üstünde aralarında öyle ciddi farklar yok ve bu maçta da birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandırmak için karşılıklı olarak tempoyu forse edeceklerini tahmin ediyorum. Bir tarafta Moore, Vinales, Early, diğer tarafta Belardo, Miller, Horton varken karşıklı olarak 90 sayıları zorlamaları hatta geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (178.5) – 1.82
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …