Anasayfa / İddaa Tahminleri / Mets de Guaynabo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 26.06.24

Mets de Guaynabo – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 26.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Çarşamba günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.61 olarak belirlemişler.

Guaynabo sadece bulunduğu B grubunun değil tüm ligin iddialı takımlarından birisi. Son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 18 galibiyete ulaşarak grupta liderlik koltuğunda oturmayı sürdürdüler, yüzde 60’lık bir kazanma oranına sahipler. Evlerindeki performansları da tahmin edeceğiniz üzere iyi durumda, son 3 maçlarını üst üste kazandılar. 22 Haziran’daki son sınavda Cangrejeros’u 12 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

Quebradillas ise son 4 maçtan 3 tanesini kazanarak bir çıkış yakaladı. Bu sayede de 14 galibiyete ulaştılar ve A grubundaki play-off yarışında rakiplerin bir adım da olsa önüne geçtiler. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda işlerin hiç yolunda gitmediğini görüyoruz, 5 maçtır galibiyeti unutmuş durumdalar… Son olarak 19 Haziran konuk oldukları Ponce karşısında hiç direnememişler ve tam 22 sayı fark yemişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu bize gruplarındaki puan durumu da söylüyor zaten. Ayrıca Guaynabo evinde ne kadar etkili bir takımsa Quebradillas da deplasmanda o kadar zorlanan, hatta son dönemde kazanmayı unutan bir takım. Guaynabo’nun liderlik yarışında hata yapmayacağını, kendi sikletinde olmayan rakibini buradan eli boş göndereceğini düşünüyorum. Handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.42
intobet Oranı: MS 1 – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …