Anasayfa / NBA / Miami Heat – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 07.03.23

Miami Heat – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 07.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Miami Heat, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 03:00’te Atlanta Hawks ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını konuk takım lehine 1.5 olarak belirlemiş.

Miami Heat son 8 maçta sadece 2 kere kazanabildi. Fakat birkaç ay öncesinde dolu dolu bir dönem geçirerek topladıkları galibiyetler sayesinde şu an nispeten daha rahatlar ve 34-31’lik bir dereceye sahipler. Fakat aşağıdan gelen takımların gerek matematiksel gerek de normal olarak play-off’u zorlama potansiyellerinin devam ettiğini görüyoruz o yüzden bir an önce ipleri tekrar ellerine almaları gerek.

Atlanta Hawks Quin Snyder’la anlaştıktan sonra elbet de değişim geçirmesi beklenen bir takım fakat bu değişimin böylesine bitime az kalmış bir sezonda fark etmek zor bir iş olacak. Son olarak bu gece karşılaşacakları Miami ile karşılaşmış ve birçok işi doğru yapmalarına rağmen ilk beşteki isimlerin sessiz kalmasıyla birlikte mağlup olmuşlardı. Özellikle takımın en skorer iki ismi olan Murray & Young ikilisinin sadece 10 sayı üretmiş olması mağlubiyeti açıklar nitelikte.

İki ekip iki gece önce karşı karşı karşıya gelmiş ve Miami iyi başladığı maçta kontrolü elinden hiç bırakmayarak kazanmıştı. 30 sayıyla parlayan Bam Adebayo’ya Butler ve Tyler Herro en çok yardım eden isimler oldu. Bu geceki mücadelede de deplasmanda son dönemde çok umut vermeyen bir takım olan Atlanta’nın yine problem yaşamasını bekliyorum. Miami en azından daha olgun bir basketbol oynuyor ve bu tip maçları kazanmaya daha yatkın olan taraf.

Eksikler:

Miami: Nikola Jovic, Kyle Lowry
Atlanta:

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …